Binomo Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Binomo uygulamasına ait hesap silme işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bu yazımızda, her adımı maddeler halinde derleyerek, kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağladık.

binomo hesap silme

Binomo Hesap Silme Adımları

 1. Binomo uygulamasında yer alan aktif hesabınızı silmek için öncelikle https://binomo.com/ adresine giriş yapınız.
 2. İlgili adrese giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan ‘oturum aç’ sekmesiniz tıklayınız.
 3. Açılan pencerede yer alan e-posta ve şifre bölümlerine sahip olduğunuz kişisel bilgilerinizi giriniz.
 4. Oturum açma işlemini tamamladıktan sonra sayfada yer alan profil resminizi tıklayınız.
 5. Altta açılan seçeneklerden ‘kişisel bilgiler’ (personel info) sekmesini tıklayınız.
 6. Sayfanın alt kısmında yer alan ‘hesabı engelle’ seçeneğine tıklayınız.
 7. ‘Hesabı engelle’ sekmesine tıkladığınız zaman kimlik doğrulama işlemi için sizden tekrar parola girmeniz istenecektir. Parolanızı tekrar girerek ‘hesabı engelle’ butonuna tıklayınız.
 8. Hesap silme işleminizi gerçekleştirdikten sonra tekrar giriş yapamazsınız.
 9. Tekrar kapatılan hesaba giriş yapmak isteyen kullanıcıların, support@binomo.com mail adresi üzerinden destek departmanı ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 10. İlgili uygulamaya ait kullanıcı bilgilerini hatırlamayanların, hesaplarını kapatma işlemlerini gerçekleştirmeleri için support@binomo.com e-mail adresine, hesap kapatma taleplerini, nedenleri ve kendilerine ait olan giriş bilgilerini hatırlamadıklarına istinaden açıklama ve bilgilendirme maili yollamaları gerekmektedir.
 11. Atılan maile en kısa sürede cevap verilmekte olup, hesap silme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Binomo Telefondan Hesap Silme 2024

Binomo uygulamasına ait hesap silme işlemlerinizi, telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamalar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Binomo telefondan hesap silme linki olan https://binomo.com/ bağlantı aracılığı ile de hesap silme işlemlerinizi telefonunun ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefon üzerinden gerçekleştireceğiniz hesap silme işlemleri içinde yukarıda belirttiğimiz adımları sırası ile gerçekleştirerek, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz