Hepsiburada Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Hepsiburada uygulamasını artık kullanmak istemiyor ve mevcut hesabınızı silmek istiyorsanız ama bu işlemleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yazımız tam olarak sizleri ilgilendiriyor. Hesap silme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için tüm adımları sizler için derledik.

 

hepsiburadalogo 1536x663 1

HEPSİBURADA HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Hepsiburada hesap silme isşlemlerinizi gerçekleştirmeden önce mutlaka tamamlanmamış siparişlerinizin olup olmadığını kontrol ediniz.
 2. Hepsiburada hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ilgili sayfa içerisinde herhangi bir menü yer almamaktadır.
 3. Hepsiburada üyeliğinizi iptal etmek için öncelikle https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi/sikca-sorulan-sorular-detay/220 linkini tıklayınız.
 4. Yönlendirileceğiniz sayfada yer alan ‘üyeliğimi nasıl iptal ederim?’ seçeneğini göreceksiniz.
 5. Bu sekmeye tıklayınız.
 6. Bu sekmenin tıklanması ile size iki farklı seçenek sunulacaktır.
 7. ‘WhatsApp destek hattı’’ ya da ‘Beni şimdi arayın’ seçeneklerinden size uygun olan iletişim kanalının üzerine tıklayınız.
 8. Bu adımdan sonra Hepsiburada giriş ekranına aktarılacaksınız.
 9. Hepsiburada uygulamasına üye olurken tercih ettiğiniz e-posta adresinizi ve sahip olduğunuz parolanızı ilgili alana yazınız ve ‘giriş yap’ butonuna basınız.
 10. Bu aşamadan sonra sizlerin tercih ettiği iletişim kanalı üzerinden, müşteri temsilcilerinin size ulaşmasını bekleyeceksiniz.
 11. Tarafınıza ulaşım sağlandığında, hesap silme işlemi gerçekleştirmek istediğinizi belirttiğinizde, müşteri temsilcileri hesap silme işlemini neden yapmak istediğinizi soracaktır.
 12. Gerekli bilgili aktardıktan sonra, hesap silme işlemi için onay vermeniz ile hesabınız kalıcı olarak silinecektir.
 13. Hepsiburada sayfasına tekrar üye olmak isteminiz durumunda, silinen hesabı tekrar aktif edemezsiniz. Bu nedenle en baştan üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

HEPSİBURADA TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Hepsiburada hesap silme işlemlerinizi için gerçekleştireceğini tüm adımları sırası bilgisayarınız aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Hepsiburada telefondan hesap silme linki https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi/sikca-sorulan-sorular-detay/220 bağlantısını, akıllı telefonlarınızda yer alan tarayıcılarınız ile ziyaret edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz