Jasmycoin Coin Geleceği! Hangi borsalardan alınır? Jasmycoin Coin 2023 Yorumu

Jasmycoin Coin Binance kripto para borsasında satışa çıkmasının ardından oldukça sık merak edilen ve araştırılan bir kripto para birimi olmuştur. Jasmycoin Coin kişilerin Nesnelerin İnterneti cihazlarından oluşturabilecekleri verileri çeşitli işletmelere satmalarına imkan tanıyan bir platformun sanal para birimidir.

Jasmycoin Coin Projesi Nedir?

Jasmycoin Coin projesi kullanıcı kişilerin Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarından oluşturdukları verilerini çeşitli işletmelere satabilecekleri bir veri pazarı projesidir. JASMY, Jasmycoin Coin’e verilen kısaltma isimdir. Platform üzerindeki tüm ödeme ve satın alım işlemleri bu kripto para birimi ile yapılır.

Pek çok kişi tarafından merak edilen Jasmycoin Coin projesi, henüz tam anlamı ile tamamlanmış bir proje olmadığı gibi JASMY Coin de henüz tam anlamı ile oluşabilmiş bir kripto para birimi değildir. Buna rağmen belirli özellikleri bilinmektedir. Bu özellikler kısaca şunlardır:

  • Ölçeklenebilir bir yapıdadır.
  • Merkeziyetsiz bir yapıdadır.
  • Takip edilebilir olmayan bir kripto para birimidir.

Henüz yatırımcılar ve kripto para uzmanları tarafından hakkında net bir bilgiye sahip olunmayan kripto para birimi, bu sebeplerden dolayı net bir şekilde bilinmemektedir.

Fakat son zamanlarda Binance üzerinden yapılan duyuru ile birlikte bu kripto paranın hazır olduğu ve 22 Aralık 2021 tarihinde listelenerek alım satım çiftlerinin işleme açılacağı duyurulmuştur.

Jasmycoin Coin 2022 Fiyatı

JASMY Coin fiyatı bu kripto para birimine yatırım yapmak isteyen ya da yatırım yapan kişiler tarafından merak edilen ve sıklık ile araştırılan bir konudur.

Henüz oldukça yeni bir kripto para birimi olan JASMY Coin, anlık olarak 0,933956 Türk Lirası değerindedir. 24 saatlik işlem hacmi ise 1.058.516.024 Türk Lirası’dır.

Bu kripto para birimine yatırım yapan kişilerin fiyat artışlarını ve fiyat inişlerini yakından takip etmesi ve kendi fikrine göre yorum yapması son derece önemlidir. Yeni çıkan kripto para birimleri her zaman farklı değerlerde seyrettikleri için oldukça yakından takip edilmesi ve işlem yapılırken sabırlı ve temkinli olunması son derece önemlidir.

Jasmycoin Coin 2022 Yorumu

JASMY Coin 2022 yorumu ilgili kripto para biriminin verileri incelendiği zaman, piyasaya yeni çıkan ve kullanıma henüz açılmış olan tüm kripto para birimleri gibi bir yol izlediği sonucuna varılabilir.

Özellikle uluslararası kripto para borsalarında bu kripto paranın listelenmesi ile birlikte yaklaşık olarak 50 kat bir değerlenme beklendiği söylenebilir. Bu rakamlar ve yorumlar tamamen geçmiş kripto para birimlerinin piyasaya sürüldüğü zamanlarda izlediği değer yolları incelenerek yapıldığı için hiçbir kesinliği bulunmayan genellemelerdir.

JASMY Coin uzmanlara ve yatırımcılara göre piyasaya sürülen her yeni kripto para birimi gibi hem uzun vadeli hem de çok yönlü yatırımlar yapma imkanı sunmaktadır. Fakat yine de bu yatırımların yapılırken temkinli davranılması gerektiği uzmanlar tarafından özellikle söylenen ve hakkında uyarı yapılan bir konudur.

Yatırımcı kişilerin yeni çıkan bir kripto para birimi olan JASMY Coin grafiklerini yakından incelemesi ve o grafiklerden yapacakları yoruma göre yatırım yapmaları uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Jasmycoin Coin Grafiği

JASMY Coin grafiği incelendiği zaman değişken birim fiyatı olarak 0,2207 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Günlük değeri ise yaklaşık olarak 0,2441 iken en düşük günlük değer seviyesi ise 0,2164 Türk Lirası’dır. İşlem hacmi her ne kadar düşüşte de olsa bu yeni çıkan tüm kripto para birimleri için görülen bir durumdur.

Bu kripto para birimine yatırım yapmak için henüz erken olduğu ve bir süre beklenmesi gerektiği uzmanlar tarafından önerilse de kişilerin çok riskli ve çok büyük miktarlarda yatırım yapmamak şartı ile yatırım yapabilecekleri de uzmanlar tarafından söylenmektedir.

Jasmycoin Coin Geleceği Var Mı?

JASMY Coin geleceği bu kripto paranın çıkmasından itibaren yatırımcıları veya bu kripto para birimine yatırım yapan kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan bir konudur. Bu kripto paranın geleceği, çeşitli uzmanlar ve kripto para piyasasını yakından takip eden programlar tarafından ortalama bir tahmin miktarı olarak açıklanmıştır. Bu değer şöyledir:

  • JASMY Coin fiyatının 2022 yılı içerisinde en az 0,11 Dolar seviyesinde olacağı tahmin edilmektedir. 2022 senesinin tamamı boyunca ortalama olarak 0,11 Dolar olarak tahmin edilen yıllık fiyatın en fazla da 0,14 Dolar seviyesine çıkması beklenmektedir.
  • JASMY Coin 2023 – 2024 yılları arasında beklenen fiyatları ise, en az olarak 0,17 Dolar seviyesinde olması beklenmektedir. Yıllık ortalama işlem fiyatı 0,17 Dolar olarak tahmin edilen JASMY Coin en fazla 0,19 Dolar seviyesine ulaşabilir şeklinde yorum yapılmıştır.

Kısacası net bir yorum yapmanın zor olması ile birlikte büyük miktarda yatırım yapmayı planlayan kişilerin bir süre beklemeleri ve grafikleri ve kripto paranın artışını düzenli olarak izlemeleri uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Jasmycoin Coin Hangi Borsalardan Satın Alınabilir?

JASMY Coin hangi borsalardan satın alınabilir sorusu bu kripto para birimine yatırım yapmayı düşünen kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan bir konudur. Bu kripto para borsaları kısaca şunlardır:

  • Coinbase Exchange
  • Binance
  • io
  • KuCoin

İlerleyen zamanlarda bu kripto para biriminin daha fazla borsada listelenmesi beklenmektedir.

Sınırsız Jasmycoin Coin Satın Alınabilir Mi?

Sınırsız JASMY Coin satın alınabilir mi sorusuna cevap olarak hayır cevabı verilebilir. Henüz yeni çıkan bir kripto para birimi olan JASMY Coin sınırsız olarak satın alınamaz.

Mesaj Bırakabilirsiniz