Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik şartları nelerdir? 2021 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Kar marjının çok yüksek olduğu fast-food ürünlerinden birisi olan kumpir işine girmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat geldi. 1991 yılında İstanbul/Beşiktaş’da kumpir satış işini ilk başlatan firma olan Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilikler vermeye başladı. Kumpir sektörüne girmek isteyenler bu kaliteli bayi ile çalışma fırsatını kaçırmasın. Yazımızdan Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın franchise – isim hakkı bedeli ne kadardır öğrenebilirsiniz.

2 farklı bayilik programı olan Tarihi Ortaköy Kumpircisi bu programları “İstanbul İçi Bayilikler” ve “İstanbul Dışı Bayilikler” olarak adlandırıyor ve 2 farklı fiyatlandırma çıkartıyor.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

tarihi ortaköy kumpircisi bayilik şartları

 • Kumpir sektörüne girmek isteyen finansal gücü olan yatırımcıların başvurularını bekliyoruz.
 • 1991 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerimizi yatırımcılarımız ile paylaşıyoruz ve onların kısa sürede yaptıkları yatırımı amorti edebilmelerini sağlıyoruz.
 • Bayilik almak isteyen yatırımcı adaylarımız 30 m2 ila 100 m2 arasında bir dükkan bulmalıdır.
 • Dükkanınızın çevresinde yoğun bir araç ve insan trafiği olmalıdır. Dükkan çevresinde okul, sinema salonu, alışveriş merkezi gibi yapıların olması önerilir.
 • Dükkanınızı bulduktan sonra resimlerini çekmelisiniz. Bu resimleri 0534 339 55 47 nolu Whatsapp hattımıza göndermelisiniz. Dükkan yetkililerimizce uygun görülürse dükkan kiralama işlemine başlayabilirsiniz. (Bizden onay almadan asla kiralama yapmayın, kapora vermeyin)
 • Dükkan tasarımı bizim standartlarımıza uygun olarak yapılacaktır. Dükkan tadilatı ve tasarım işlemleri İstanbul dışındaki bayilerimizde kendileri tarafından yapılacaktır. Tarafınıza bizim konseptimize dair bilgiler gönderilir ve sizde kendinizin bulacağı ustalara dükkan dekorasyonunu yaptırırsınız.
 • Dükkanda kullanılacak demirbaşlar bayilerimize franchise sözlemesinin imzalanması akabinde 15 iş gününde kargolanacaktır. Kargo ücretleri bayi adayına aittir.
 • Kumpir malzemeleri siparişinizden 1 gün sonrasında kargo ile sizlere kargolanır. Ürün tedarikinde sorun yaşamazsınız
 • Dükkanı kapatmanız halinde fesih bedeli, herhangi bir cezai bedel yoktur.
 • İstanbul dışı bayilik bedeli 38.000 TL + KDV’dir. (Kurulum, dekorasyonlar size ait)
 • İstanbul içi bayiliklerimiz anahtar teslimdir ve ücretlendirmesi şu şekildedir;
 1.  Bayilik bedeli 110.000 TL + KDV
 2. İsim hakkı bedeli 60.000 TL + KDV
 3. Mimari proje ve dekorasyon m2 birim fiyatı 650 TL + KDV
 4. Cirodan pay (royalty) %3 + KDV
 5. Aylık royalty 1000 TL + KDV
 6. Aylık reklam katılım payı 500 TL + KDV

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

tarihi ortaköy kumpircisi bayilik

İstanbul dışı bayilikler için çok düşük bayilik bedeli talep eden Tarihi Ortaköy Kumpircisi bu sektöre giriş yapmak isteyenlerin çok seveceği bir firmadır. Yatırımcılarını koruyan, onlara para kazandıran bu firmadan bayilik almak için aşağıdaki telefon hattını arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Başvurusu: 0 (216) 599 0767

Firma İletişim
Adres: PALTOLU GROUP GIDA SANAYİ VE TİC. A.Ş. Veysel Karani Mah Osmangazi Cad Rings AVM Plaza Kat 3 No:59 Samandıra/İstanbul
TEL: 0(216)5990767

Mesaj Bırakabilirsiniz