Trendyol Go Kurye Maaşları Ne Kadar? 2022 Çalışma Saatleri ve Şartları

Adından sıkça söz ettiren Trendyol Go ailesine katılmak ve kurye hizmeti vermek isteyenler için tüm şartları hazırladık. Trendyol Go kuryesi olmak isteyenlerin tamamlaması gereken şartlar ve belgelere bu yazıdan ulaşabilirsiniz. İş başvurusunun yapılma yöntemleri de yazımızda yer alıyor.

E – ticaret firmalarının en önemlilerinden biri haline gelen Trendyol, kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu süreçte kurye hizmeti, yemek ve taşımacılık alanında da çalışmaya başlayan marka, Trendyol Go ismi ile yeni bir istihdam ve hizmet alanı yarattı. Trendyol Go kuryesi olarak çalışılmasını sağlayan firmanın sunduğu avantajlar ve çalışma koşulları da birçok kişinin dikkatini çekiyor. Uzun zamandır Türkiye’de hizmet veren e – ticaret markası günümüzde dünyanın birçok yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Trendyol Go kuryesi olmak isteyenler haftalık çalışma durumlarına göre kendi kazançlarını belirleyebilmektedir.

Trendyol Go Kurye Maaşları Ne Kadar?

Trendyol Go maaşları saatlik olarak değişebilmektedir. Saatin yanı sıra fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan biri de teslim edilen paket sayısıdır. Gün içerisinde 25 Türk lirasından 35 Türk lirasına kadar ortalama 1 fiyat belirlenmiştir. Bu fiyat saatlik ücreti içerir. Farklı çalışma paketleri olan firmanın içerisinde en fazla (haftalık) 70 saat çalışılabilmektedir. 70 saat boyunca çalışan kişiler aylık ortalama 10 bin Türk lirası maaş almaktadır. Trendyol Go kurye maaşlarının yüksek olması nedeni ile birçok kişi Trendyol Go kuryesi olarak çalışmayı istemektedir. Prim ve mesai ödemeleri ile aylık alınan maaş 10 bin Türk lirasını da geçebilmektedir.

Trendyol Go Kurye Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Trendyol Go çalışma saatleri değişiklik gösterir. Genellikle restoranların, marketlerin ve kafelerin çalışma saatlerine göre belirleme yapılır. Sabit 1 saat aralığı olmadığı için vardiyalı sistem bulunur. Farklı saatlerde çalışmak mümkündür. Kişiler gün içerisinde isterler ise 8 saat, isterler ise 12 saate kadar çalışma yapabilmektedirler. Kurye olarak çalışan kişiler günde kaç saat çalışacaklarını ve haftalık toplam çalışma saatlerini kendileri belirleyebilir. Trendyol Go mesai saatleri noktasında esnek çalışma prensibi ile hareket eder. Trendyol Go kuryelerinin çalışma saatleri gece, sabah ve öğle vardiyaları olarak değişebilir. Bu noktada kişiler hem vardiyalarını hem de çalışma saatlerini kendilerini seçerek esnek çalışma modelinde çalışabilirler.

Trendyol Go Kurye Çalışma Şartları Nasıl?

Trendyol çalışma şartları çoğunlukla çalışan kişi tarafından belirlenir. Kurye, kendi çalışma saatlerini belirleyerek haftalık kazancını da kendisi seçebilmektedir. Firmada çalışmak için gereken şartlar şu şekilde sıralanabilir:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Ehliyetin olması
  • Motor ehliyetinin olması
  • Deneyim sahibi olmak.
  • Haftalık en fazla 70 saatlik çalışmayı kabul etmek
  • Ücretlendirme sistemini kabul etmek
  • 30 dakika içerisinde ürünleri adrese teslim etmek
  • Trafik kurallarına uymak
  • Markayı iyi bir şekilde temsil etmek

İstenen şartlar arasındadır.

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Go kuryesi olmak isteyenlerin başvuru yapması gereken yer internet sitesidir. Burada yer alan başvuru formunun doldurulması ve ardından yetkililere gönderilmesi gerekir. Trendyol Go iş başvurusu yapmak isteyenlerin Trendyol Go’nun resmi internet sitesini kullanması önerilir. Sitede yer alan aramıza katılmak ister misin sekmesinin kullanılması gerekir. Kurye olarak çalışmak isteyenler bu sekmeyi tercih edebilecekleri gibi sitenin sağ en üst köşesinde yer alan hemen başvur yazısına da tıklayabilirler. Başvuru formunda yer alan iletişim, ehliyet ve sağlık sorularının yanıtlanması ve var ise mevcut tecrübelerin aktarılmasının ardından formunun gönderilmesi mümkündür.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz