Amerika iş bulma, arama siteleri (2023 gurbet ilan iş imkanları)

Amerika hayali kurarak orada yaşamak ya da Amerika merkezli bir iş sahibi olmak pek çok kişinin isteği arasındadır. Amerika iş bulma siteleri arasından iyi bilinen, güvenilir olanları tercih ederek iş arayışlarınızı başlatabilirsiniz. İş ilanlarının içeriğinde maaş bilgisinin yer alıyor olması, çalışma stilinin nasıl olduğu gibi bilgiler aracılığı ile ihtiyacınız olan işe kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Amerika is ilanlari

Indeed Amerika iş ilanları

Uzaktan çalışma iş fırsatları da dahil olmak üzere, Indeed’de hemen hemen her tür ve düzeyde iş bulmak mümkündür. Ayrıca mobil cihazınızdan işlere kolayca erişmeniz için bir mobil uygulama sunulur. İşveren incelemelerini ve mevcut maaş bilgilerini kontrol etme fırsatı sunularak kişinin ihtiyaç duyduğu bilgiye direkt olarak erişimi sağlanır.

2004 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren platform basit bir misyonla pek çok kişinin iş bulmasına yardımcı olur. Aylık 250 milyon üzerinden kullanıcıya sahip olan platformda sürekli olarak iş ilanları güncellenir ve çeşitli sektörlere yer verilir.

İş arayan kişiler iş unvanı ve konumu, maaş aralığı, yayınlanma tarihi ve deneyim düzeyine göre arama yapabilir. Indeed iş arayanlar için %100 ücretsizdir ve hesap gerekmez. Bununla birlikte, bir hesaba kaydolmak, yeni işler yayınlandığında e-posta uyarıları almanıza, başvuruları daha hızlı tamamlamak için özgeçmişinizi yüklemenize ve işe alım uzmanlarından ve olası işverenlerden mesajlar almanıza olanak tanır.

Linkedin Amerika iş ilanları

Popüler sosyal ağ sitesinde kullanıcılara ayrı bir iş panosu sunulur. İşler sekmesi altında, anahtar kelimeyi veya iş unvanı yazılarak aramalar gerçekleştirilebilir. İş ilanları, gönderildikleri zamana ya da deneyim düzeyine göre filtreleyerek zamandan tasarruf sağlanabilir. Platform üzerinden staj imkanları ya da uzaktan çalışma fırsatları yakalanabilir.

Glassdoor Amerika iş ilanları

2008 yılında milyonlarca mevcut ve potansiyel çalışana maaş şeffaflığı, dürüst şirket incelemeleri sunmak için kurulan bir platformdur. Glassdoor veri tabanında 1,9 milyon işveren, 100 milyon şirket incelemesi ve iç görüsü yer alır. Ek olarak 11 milyondan fazla iş ilanıyla kesintisiz bir hizmet sunulur.

Platform aracılığı ile iş arayan kişiler her şirketin kültürü, CEO’su, faydaları ve maaş verileri hakkında ayrıntılı bilgileri okuyabilir. Ayrıca sitenin arama çubuğunu kullanarak aktif listelere göz atabilirsiniz.

Her iş listesinde, pozisyon ve nasıl başvurulacağı hakkında bilgiler, şirkete genel bakış, anonim derecelendirmeler, şirket ve CEO’su ile ilgili incelemelerin yanı sıra maaş, sosyal haklar gibi bilgilere erişilebilir. Glassdoor’un yanı sıra daha pek çok Amerika iş bulma siteleri aracılığı ile pek çok fırsat yakalama imkanı elde edilebilir.

Google for Jobs Amerika iş ilanları

Google tarafından geliştirilen bu platform ile konum özelinde iş ilanlarını araştırabilirsiniz. Sektöre göre sınıflandırılarak giriş yapılan bu ilanlar arama motorunun filtrelenmesi ile kişilerin görünürlüğüne sunulur.

Bu yöntem ile zamandan tasarruf edilerek ihtiyaçların hızlı ve süzgeçten geçirilerek listelenmesi sağlanır. Kullanıcılar aramalarını iş türü, konum, şirket türü, yayınlanma tarihi gibi filtrelemelere göre gerçekleştirebilir.

Flex Jobs Amerika iş ilanları

Sara Sutton tarafından 2007’de kurulan bir platformdur. Kuruluşundan bu yana, neredeyse 30.000’den fazla aktif liste ile freelance işler için en büyük site haline gelir. Dünya çapında 6.000 şirketi bünyesinde barındırır. Uzaktan çalışma yöntemini benimseyerek destekleyen bir platform olması pek çok kişi tarafından bilinirliğini artırır.

Flex Jobs üyeleri, giriş seviyesinden yöneticiye kadar 50’den fazla kategoride profesyonelce incelenmiş listelere erişim elde eder. Üyeler ayrıca Intuit Quick Books, Dell dizüstü bilgisayarlar ve profesyonel kariyer koçluğu gibi ürün ve hizmetlerde özel indirimlere ve fırsatlara erişebilir.

Ladders Amerika iş ilanları

Platform ücretsiz ve Premium olacak şekilde çeşitli hizmetler sunar. İş arayan kişiler başlangıçta ücretsiz olarak sisteme giriş yapabilir. Aylık abonelik fırsatı 29,99 Dolar iken üç aylık abonelik 24,99 Dolar’dır. Buna ek olarak altı aylık abonelik 19,99 Dolar, yıllık abonelik ücreti ise 12,99 şeklindedir.

Ücretli abonelik sistemi ile tüm iş listelerine, gelen kutunuza gönderilen küratörlü iş eşleşmelerine, işe alım görevlisi aday listelerinde en iyi yerleşimlere ve baktığınız işlere başvuran diğer adaylarla ilgili ayrıntılara erişimin kilidi açılır.

Bu ve daha fazla Amerika iş bulma siteleri üzerinden dilediğiniz fırsatı değerlendirme şansı elde edebilirsiniz. Böylece 2022 iş fırsatları arasından sizin için en idealini tercih ederek başarılar elde edebilirsiniz.

Diğer Ülkeler ve Avrupa Ülkelerinde Popüler İş Bulma Siteleri

Arabistan iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Almanya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Avusturya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Belçika iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Fransa iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Finlandiya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Hollanda iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İngiltere iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İsveç iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İsviçre iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz