Hong Kong iş bulma, arama siteleri (2023 gurbet ilan iş imkanları)

Yetkinliklerinizi birden fazla iş ilanı sitesine dağıtarak, güçlü bir aktif yetenek havuzunu kendinize çekmeniz hızlı şekilde iş bulmanızın önünü açar. Hong Kong’da yaşamak ya da bağlantı kurmak için Hong Kong iş bulma siteleri aracılığı ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

hong kong is bulma siteleri

LinkedIn Hong Kong iş ilanları

Premium olarak daha fazla hizmet sunan bu platform ile güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. LinkedIn, dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 722 milyondan fazla üyesiyle dünyanın en büyük profesyonel ağ sağlayıcısıdır. Hong Kong’da çalışmak ya da o bölgedeki kişilerle direkt olarak bağlantı kurmak için bu sosyal ağ platformunu kullanarak çalışmalarınızı yönlendirebilirsiniz.

Jobs DB Hong Kong iş ilanları

Premium sürümünde daha nitelikli özellikler ile kullanıcılarına hizmet veren bu site Seek Group bünyesinde oluşturulur. Çin, Hong Kong, Endonezya, Filipinler, Singapur ve Tayland’da önemli bir prestije sahip olan bir platformdur. Web site aracılığı ile iş ilanı yayınlayan şirketler Premium üyedir. İlanın tamamına erişim sağlanması için Premium paket alınması gerekir. Fiyatlandırmalar çeşitli seçenekler ile sunulur.

Snaphunt Hong Kong iş ilanları

Freemium paketleri ile hizmet veren bu platform şirketlerin dünyanın herhangi bir yerinde yetenek bulmasına, taramasına ve işe almasına yardımcı olan akıllı bir işe alım sistemidir. İşverenler, işlerini 20’den fazla iş panosuna dağıtırken, 1 milyon adaydan oluşan bir yetenek havuzunun yanı sıra web üzerindeki 650 milyon profilden hedeflenen yeteneğe anında erişim sağlayarak Snaphunt’ta işlerini ücretsiz olarak yayınlayabilirler.

Google for Jobs Hong Kong iş ilanları

Ücretsiz hizmet sunan bu veri tabanı, Google ürünüdür. Mevcut bir iş ilanının HTML uyumlu Google dizinine eklenmesi sonrasında yayınlama gerçekleştirilir. Sanphunt ile de optimizasyona sahip olan bu platform pek çok kişi için ideal bir seçenek oluşturur.

Monster Hong Kong iş ilanları

Premium özelliği ile çeşitli hizmetler sunan bu platform global hizmetleri ile ismini pek çok noktada duyurur. İşverenlere birden fazla ülkedeki görevler için premium iş listeleri sağlayan ayrıcalıklı bir küresel iş kuruludur. İşverenler, Hong Kong rolleri için yetenek kaynağı sağlama noktasında ücret karşılığında bu platforma ilan vererek işlerini yayınlayabilir. Hong Kong iş bulma siteleri ve ilanları arasından kendinize uygun olanı tercih ederek arayışlarınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

CP Jobs Hong Kong iş ilanları

Ücretsiz ve Premium şekilde hizmet veren bu platform Classified Post bünyesinde yapılandırılır. İş arayanlara en yeni ve en alakalı iş fırsatlarına daha kolay erişim sağlayan platform pek çok kişi tarafından kullanılır. Platform özelinde öncelikli işler öne çıkarılarak daha hızlı bir süreç sağlanır. CP jobs ile ücretsiz şekilde ilan verilirken ücretsiz şekilde de iş sahibi olunabilir.

Glassdoor Hong Kong iş ilanları

Premium ve ücretsiz sürümü ile mevcut ve eski çalışanların anonim olarak şirketleri incelediği bir web sitesidir. Platform her ay 250 milyon üzerinde ziyaretçi alır. İş arayanlara iş arama, özgeçmiş gönderme fırsatı sunan bu platform araştırma şirketlerine ücretsiz erişim sunar. Global anlamda hizmet vererek ismini dünya genelinde duyuran bir platform olması her bölgeden ziyaretçi toplamasını kolaylaştırır. Bu bilinirlik avantajlı hale getirilerek platform üzerinden güçlü bağlantılar kurmak kaçınılmaz bir hal alabilir.

Neuvoo Hong Kong iş ilanları

Ücretsiz şekilde hizmet veren Neuvoo’nun misyonu, web’de bulunan tüm işleri merkezileştirmek ve 75’ten fazla ülkede 30 milyondan fazla işle erişim sağlamaktır. Neuvoo kendisini dünyanın en büyük iş kurullarından biri olarak görür. Şirket yakın zamanda kendisini talent.com olarak yeniden markalaştırır.

CT Good Jobs Hong Kong iş ilanları

Bir iş teklifine başvurmak için hesap oluşturmanız gerekmediğinden, başvuru süreci iş arayanlar için kolay ve hızlıdır. Bu site ayrıca Hong Kong’da çalışmak isteyen uluslararası iş arayanlar için yararlı olan bilgiler İngilizce olarak da mevcuttur. Platfrom daha öncesinde Career Times olarak bilinse de isim değişikliğine gidilir. 600.000’den fazla üye, günlük 1.000.000’den fazla sayfa görüntüleme ve binlerce kurumsal açılış ile Hong Kong’daki en güvenilir ve başarılı işe alım sitesi olarak görülür.

Recruit Hong Kong iş ilanları

2013 yılında kurulan platform, 125’ten fazla bölgede hizmet sunar. Pek çok kişi bu platform ile hayalindeki mesleğe kavuşurken freelance işlerde çalışmak da mümkün hale gelir. Çalışma hayatında aktif rol oynamak için Hong Kong iş bulma siteleri arasından size uygun olanı seçerek arayışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Ülkeler ve Avrupa Ülkelerinde Popüler İş Bulma Siteleri

Amerika iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Arabistan iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Almanya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Avusturya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Belçika iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Fransa iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Finlandiya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Hollanda iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İsveç iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İsviçre iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Danimarka iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Norveç iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Kanada iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Japonya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İspanya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İngiltere iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz