Bulgaristan iş bulma, arama siteleri (2023 gurbet ilan iş imkanları)

Türkiye’de yaşayarak yurtdışı merkezli işler yapabilir ya da yurtdışında dilediğiniz bir konum özelinde araştırmalar yapabilirsiniz. Bunlar arasında yer alan Bulgaristan iş bulma siteleri aracılığı ile Sofya, Filibe, Varna gibi pek çok konumda iş sahibi olabilirsiniz.

bulgaristan is ilanlari

Jobs Micro Bulgaristan iş ilanları

Bulgaristan’daki sayısız ücretsiz iş ilanı sitesi arasında lider olarak Jobs Micro gösterilebilir. İşverenlerin işini çok kolaylaştıran harika özelliklerle birlikte çeşitli kolaylıklar sunar. Jobs Micro, işverenler için iş ilanlarını yönetebilecekleri, düzenleyebilecekleri, yenileyebilecekleri, silebilecekleri, adayları yönetebilecekleri, adayları kısa listeye alabilecekleri, adaylarla iletişim kurabilecekleri ve çok daha fazlasını yapabilecekleri bir gösterge panosu sağlaması yönüyle ön plana çıkar. Bünyesinde topladığı pek çok iş ilanının kısa sürede sayısız kişiye ulaşabiliyor olması avantajlı fırsatların yakalanmasını sağlar.

Indeed Bulgaristan iş ilanları

Herkes tarafınan bilinirliği olan bu platform dünyanın en popüler iş ilan sitesidir. Web’i tarayan ve şimdiye kadar yayınlanan her işi dizine ekleyen ve ayrıca ücretsiz iş ilanları sunan bir iş arama motoru olarak piyasada varlığını korur. Indeed devasa bir özgeçmiş veri tabanına sahiptir ve ayda 180 milyondan fazla benzersiz ziyaretçi aldığı bilinir.

Craglist Bulgaristan iş ilanları

Burada yayınlanan tipik iş ilanı, mavi yakalı çalışanlara ve giriş seviyesi rollere yöneliktir. Sektörünüze uygun olduğunu düşündüğünüz iş tanımı üzerinden aramalarınızı gerçekleştirerek dilediğiniz işe sahip olabilirsiniz.

Snagajob Bulgaristan iş ilanları

Snagajob saatlik iş piyasasına odaklanarak hizmet verir. Saatlik işler için en iyi site olduğunu iddia eden platformun 60 milyon kayıtlı iş arayanla, yetenek havuzunuzu hızla artırmanıza yardımcı olur. Tipik işler restoran, perakende ve otel endüstrisinde, ücretler saatte 10 ila 20 dolar aralığında olacak şekilde platforma eklenir.

Career Builder Bulgaristan iş ilanları

Sektörde güvenilirliğini kanıtlayan bir firma olarak öne çıkan bu platform üzerinden pek çok kişi aradığı işi bularak kariyerini yükseltme fırsatı elde eder. Fiyatlandırma, satın alınan gönderilerin sayısına bağlıdır ve toplu olarak iş ilanları satın almak size daha iyi bir fiyat sunar. Siz de zaman kaybetmeden Bulgaristan iş bulma siteleri arasından kendinize uygun olanı seçerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Malakie Bulgaristan iş ilanları

Bu platform açık hava organizasyonları ve yaşam tarzı endüstrileriyle ilgilenen iş arayanlara hitap eden niş bir profesyonel ağ topluluğu ve iş kuruludur. Sitede 270.000’den fazla aday profili yer alır. Sektörünüze uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanları arasından size uygun olanı tercih ederek başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Actuary Bulgaristan iş ilanları

Bilim alanında iş arayanlar ve işverenler için niş bir iş kuruludur. Buna kaza, sağlık, yatırım, hayat ve emeklilik alanlarındaki aktüerler dahildir. İlgili niş alanlarında ilan vermek ya da iş sahibi olmak isteyen kişiler platformu daha yakından inceleyebilir.

YouTern Bulgaristan iş ilanları

YouTern, mezunları stajlarla buluşturan niş bir iş kuruludur. Şirket, Livestrong, Google, TripAdvisor ve diğer büyük isimlerle ortaklıkları olduğunu belirtir. Siteye ayda 40.000 öğrenci ve mezun tarafından ziyaret geldiği söylenir.

Angular Jobs Bulgaristan iş ilanları

JavaScript’te gelişim gösteren iş arayanlara hitap eden ultra özel bir niş iş panosudur. İş uyarıları, sosyal medya ve web sitesi aracılığıyla bu alanda 100.000’den fazla geliştiriciyle bağlantılı olduğu bilinir.

Jobs In Logistics Bulgaristan iş ilanları

İsminden de anlaşılacağı gibi Jobs In Logistics; lojistik işlerin yanı sıra nakliye, tedarik zinciri, dağıtım, üçüncü taraf lojistik, satın alma ve üretim odaklı projeler üzerinde iş geliştirir. Bu sektörün en iyilerine erişim için platform üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir.

Top USA Jobs Bulgaristan iş ilanları

100 ortak siteden oluşan ağıyla iş ilanları paylaşan bir platformdur. Site, iş arayanları doğrudan bir işverenin çevrimiçi iş başvuru formuna yönlendirir. Böylece kendi siteleri aracılığıyla değil, doğrudan şirkete başvuru sağlanır. Fiyatlandırma, tıklama başına maliyet modeline dayanır.

Talent Zoo Bulgaristan iş ilanları

Pazarlama, reklam, tasarım ve web uzmanları dahil olmak üzere iletişim endüstrisi profesyonellerine odaklanan niş bir iş panosudur. GE, Warner Brothers, Bose ve Under Armor gibi en iyi şirketler tarafından sıklıkla kullanılan bir platformdur.

College Recruiter Bulgaristan iş ilanları

Üniversite öğrencisi olan veya üniversiteden yeni mezun olan iş arayanlara odaklanan bir öğrenci iş panosudur. Yeni nesil yeteneklerle bağlantı kurmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Bulgaristan iş bulma siteleri arasından niş odaklı seçimler yaparak doğru stratejiler ile iş sahibi olabilirsiniz.

Diğer Ülkeler ve Avrupa Ülkelerinde Popüler İş Bulma Siteleri

Amerika iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Arabistan iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Almanya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Avusturya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Belçika iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Fransa iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Finlandiya iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Hollanda iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İngiltere iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İsveç iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.
İsviçre iş ilanları ve iş bulma sitelerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz