Çiçeksepeti Sipariş Takip ve Kargo Ürün Sorgulama 2024

Ülkemizin önde gelen online hediyelik eşya mağazalarından olan çiçek sepeti, sadece çiçek değil, farklı hediyeler alabileceğiniz bir platformdur. Kendiniz ya da sevdikleriniz için online hediye alarak, bunları istediğiniz yere ve saatte gönderme şansınız bulunur. Farklı şehirlerde olsa bile, dağıtım kanalları aracılığı ile aynı gün hatta birkaç saat içinde teslimat yapabilmektedir.

Kargo Sorgulama :
Kargo Takip Numarası :
Yaptığınız gönderi işlemlerini Çiçek Sepeti kargo takip aşamasında kontrol edebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün durumunu, teslim edilip edilmediğini https://www.ciceksepeti.com/siparis-takip linkine girerek, aktif şekilde bulabilirsiniz. Sipariş aşamasında size verilen sipariş numarası ve mail adresinizi yazarak, anında durum bilgisine ulaşmanız mümkün olacaktır. Teslim edilen ürünlerle ilgili olarak saat ve kişi bilgisi de bu alanda görüntülenebilir.

Çiçek Sepeti Kargo Takip Sorgulama
Çiçek Sepeti indirim kodu 2024

Çiçek Sepeti Kargo Ücretleri Ne Kadar?
içindekiler;

Çiçek Sepeti Kargo Ücretleri Ne Kadar?
Çiçek Sepeti Sipariş Ne Zaman Gelir?
Özel konsept hediyelerle sunan platform, birçok ilde aynı gün teslimat yapabilmesi nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Bazen Çiçek Sepeti kargo bedava kampanyaları düzenleyerek, gönderilerin ücretsiz şekilde yapılmasına olanak sağlar. Genelde kargo ücretleri ürüne göre değişir.

Bazı ürünlerden kargo ücreti alınırken, bazı ürünlerden kargo ücreti talep edilmemektedir. Bunun ilgili olan detaylar, ürün sipariş esnasında görüntülenmektedir. Bu şekilde özel bir masraf yapmadan, ücretsiz gönderileri seçebilirsiniz. Sevdiklerinize gönderdiğiniz hediyeleri ücretsiz yollasanız bile kargo takip işlemlerini, yukarıda belirtilen ekrandan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Kargo Ne Zaman Gelir?
Çiçek Sepeti Sipariş Ne Zaman Gelir?
Çiçek Sepeti dağıtım işlemlerinde Cumartesi günü 12:00 a kadar hizmet sunar. hafta içi tam gün olarak çalışır. Belirtilmiş bir kargo teslim saati seçmemeniz durumunda genelde 2 iş günü içinde teslimat sağlanacaktır. Sipariş esnasında 90 dakikada teslim edilebilen çiçek siparişleri de bulunmaktadır. Bunun için ürün detaylarını inceleyebilir, sipariş aşamasında, acele olan durumlarda bunu işaretleyebilirsiniz. Çiçek Sepeti iletişim bilgileri ise şu şekildedir;

Çiçek Sepeti Müşteri hizmeti numaraları: 0850 222 00 79

Çiçek Sepeti Whatsap Hattı: 0850 222 00 79

Mail adresi: cicekbilgi@ciceksepeti.com şeklindedir. Bu iletişim kanallarından firmaya ulaşarak, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Sipariş ve kargo takibi için size verilen sipariş numarasıyla, yukarıda verilen linkten sorgulama yapmanız gerekmektedir.

Çiçek sepeti sipariş numaranız veya kargo takip numaranızı alttaki forma yazın ve sorgulama yapın. Kargo takip bilgilerinizde veya gönderiniz ile ilgili problem …
Çiçek Sepeti Sipariş Takip – Kargo, Ürün Sipariş, kurye teslimat durum bilgilerini online takip etmek için takip numarası girin.

Mesaj Bırakabilirsiniz