Çiçeksepeti Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Çiçeksepeti sipariş takibinizi Çiçeksepetinin sitesinden istediğiniz zaman kolayca yapabilirsiniz. Çiçeksepeti firmasından yapacağınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini sipariş numaranızı kullanarak hemen öğrenebilirsiniz. Çiçeksepeti uygulamasını kullanarak siparişinizin ne olduğuna göre kuryeye veya kargoya verildiği andan itibaren adım adım takip edebilirsiniz.

2

Çiçeksepeti Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Çiçeksepeti’nden verdiğiniz siparişlerin takibini yapmak için Çiçek sepeti internet sitesini veya Çiçeksepeti uygulamasını kullanabilirsiniz. Çiçeksepeti sipariş takibi, gönderinin ne olduğuna veya hangi firma ile taşındığına göre değişiklik göstermektedir. Çiçeksepeti’nden verilen siparişler, çiçek olduğunda genel olarak anlaşmalı çiçekçi tarafından, farklı bir gönderi olduğunda ise anlaşmalı kargo şirketleri tarafından taşınmaktadır. Çiçeksepeti sipariş takibi için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

  • Çiçeksepeti’nden verdiğiniz sipariş özellikle bir çiçek olması durumunda şu yöntemle takip edilebilmektedir: Çiçeksepeti sitesine girdiğinizde ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Sipariş Takibi” bölümüne tıklamalısınız. Açılan sayfadaki ilgili bölümlere sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazmanız ardından “sipariş takibi” butonuna tıklamalısınız.
  • Çiçeksepeti siparişinizi takip etmenizin bir diğer yöntemi de size SMS veya mail yoluyla gönderilen sipariş takip linkini kullanmaktır.
  • Son olarak siparişiniz özellikle çiçek dışında bir içerikten oluşuyorsa, satıcı Çiçeksepeti ile anlaşmalı olan farklı kargo şirketlerinden birini kullanabilmektedir. Siparişinizin verildiği kargo şirketinin imkanlarını kullanarak gönderinizin durumu takip edebilirsiniz.

Çiçeksepeti Siparişim Nerede?

Çiçeksepeti firmasını kullanarak verdiğiniz siparişler için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Çiçeksepeti, anlaşmalı olduğu çiçekçiler ve kargo şirketleriyle siparişinizi en hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Çiçeksepeti sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Çiçeksepeti Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Çiçeksepeti’nden verilen siparişlerin gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Çiçeksepeti sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Çiçeksepeti sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden bir tanesini kullanabilirsiniz:

  • Çiçeksepeti internet sitesinden veya Çiçeksepeti uygulaması üzerinden “Siparişlerim” bölümüne girdiğinizde ve siparişinizin üzerine tıkladığınızda gönderi numarası dahil olmak üzere siparişiniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
  • Çiçeksepeti müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Çiçeksepeti İletişim Numarası Nedir?

Çiçeksepeti firmasını kullanarak yaptığınız alışveriş teslimatlarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Çiçeksepeti müşteri hizmetleri numarasını arayarak problemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla çözebilirsiniz. Çiçeksepeti müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 210 94 94 şeklindedir.

Çiçeksepeti Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Çiçeksepeti’nden yapılan alışverişlerin teslimat saati siparişi gönderecek olan çiçekçi veya ürünü satan satıcının tercih ettiği kargo firmasına göre değişmektedir. Çiçeksepeti’nden verilen siparişlerin hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Çiçeksepeti siparişinizi 7/24 oluşturabilirsiniz ancak teslimat günü ve saati siparişi hazırlayan satıcıya göre sürekli değişmektedir. Çiçeksepeti sipariş saatleri şu şekildedir:

Çiçeksepeti hafta içi açılış saati: 24 saat çalışmaktadır.

Çiçeksepeti hafta içi kapanış saati: 24 saat çalışmaktadır.

Çiçeksepeti hafta sonu açılış saati: 24 saat çalışmaktadır.

Çiçeksepeti hafta sonu kapanış saati: 24 saat çalışmaktadır.

Mesaj Bırakabilirsiniz