Getir Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Getir uygulamasını artık kullanmak istemeyen kullanıcıların, Getir hesap silme işlemlerini nasıl gerçekleştireceğine yer verdiğimiz bu yazımız ile hesap silme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilmenize imkan sunulmaktadır.

512x512bb 1024x961 1

GETİR HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Getir uygulamasına ait hesap silme işleminizi gerçekleştirmeden önce tamamlanmış siparişlerinizin olup olmadığını kontrol ediniz.
 2. Getir uygulamasına ait hesap silme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz iki farklı yol bulunmaktadır.
 3. Üyelik işlemlerinin kolaylıkla yapılabildiği bu uygulamada, hesap silme işlemleriniz de aynı kolaylık ile gerçekleştirilmektedir.
 4. Öncelikle uygulamanın resmi sayfası olan https://getir.com/ linkine tıklayınız.
 5. Sağ üst kısımda yer alan ‘giriş yap’ butonuna basınız ve üye bilgilerinizi girerek giriş işlemini tamamlayınız.
 6. Sitede yer alan ‘getir iletişim’ butonuna basınız.
 7. Bu kısımda yer alan ‘hakkımızda’ sekmesine tıklayınız.
 8. Bu sayfada karşınıza çıkan formu, hesap silme işlemi olarak belirterek doldurunuz.
 9. Formda sizden istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması oldukça önemlidir.
 10. Formu doldurma işleminizi tamamladıktan sonra ‘gönder’ seçeneğine basınız.
 11. Hesap silme işleminize ait formu, getir müşteri temsilcileri tarafından işleme alınır ve sizler ait olan sistemde kayıtlı e-posta adresiniz aracılığı ile bilgilendirme yapılır.
 12. Getir hesap silme işlemi için gerçekleştirebileceğiniz bir diğer yol ise; yedi yirmi dört ulaşım sağlayabileceğiniz müşteri temsilcisi telefon hatlarıdır.
 13. Getir müşteri temsilcilerine ait telefon numarasında irtibata geçerek, hesap silme işleminizin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.
 14. Bu süreçte müşteri temsilcileri sizlere kimlik doğrulama ve güvenliğiniz açısından bazı sorular yöneltmektedir.
 15. Bu soruları cevaplayarak, hesap silme işleminizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

GETİR TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Getir uygulamasına ait hesap silme işlemleriniz için akıllı cep telefonlarınızı da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Getir telefondan hesap silme linki https://getir.com/  ile telefonunuzdaki internet tarayıcısından da işlemleri yapabileceğiniz gibi mobil uygulama aracılığı ile de hesap silme talebini oluşturabilirsiniz.

Getir Masterpass hesap silme işleminizi gerçekleştirebilmeniz için izlemeniz gereken adımları sizler için derledik. İlgili yazımızı okuyarak hesap silme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

GETİR MASTERPASS HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Getir Masterpass hesap silme işlemi için öncelikle https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? linkini tıklayınız.
 2. Bu link üzerinden üye işlemleri sırasında tercih etmiş olduğunuz yöntemleri girerek, kendinize ait profil ekranına giriş yapınız.
 3. Kullanıcı profil ekranı seçeneğine tıklayınız.
 4. Kullanıcı profil ekranı seçeneği yerine, ‘kartlarım’ menüsü alternatifini de kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 5. Bu kısımda kartınızın kullanımına izin verdiğiniz tüm işletmeleriniz ve uygulamalarınız listelenmektedir.
 6. Getir hesabınızı bu listeden kaldırarak, Getir Masterpass hesap silme işleminizi bu link ve menüler aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.
 7. Bu alanda kayıtlı olan kartın silinmesi ile kartın kullanım sağlanmasına izin verilen hesaplarda silinmektedir.
 8. Bu aşamada hesabınıza ait telefon numaranız dışında herhangi bir bilgili hatırlamamanız durumunda ise, https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? sayfasına giriş yaparak, ‘şifremi unuttum’ butonuna basarak, kart bilgilerinizi hatırlamadığınızı belirterek, kart bilgilerinizi silebilirsiniz.
 9. Bu işlemi gerçekleştirmeniz ile kartın kullanım sağlandığı Getir Masterpass hesabınızda otomatik olarak silinecektir.
 10. Telefon numaranıza farklı nedenlerden dolayı erişim sağlanamaması durumunda ise hesabınızı silebilmek için masterpassturkiye@mastercard.com e-posta aracılığı ile iletişime geçerek, hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz.

GETİR MASTERPASS TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Yazımızda tüm ayrıntıları ile anlatımını gerçekleştirdiğimiz işlemleri, masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarınız ya da tabletlerinizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Getir Masterpass telefondan hesap silme linki https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? kullanımını sağlayarak, akıllı telefonlarınızda yer alan internet tarayıcılarınız ile de tüm işlemlerinizi rahat ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz