Kunduz Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Kunduz hesap silme işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı olacak tüm adımları sizler için araştırdık. Yazımızdaki adımları izleyerek, sizlerde kolay bir şekilde hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

fb2383a8283a30b20c683a2142034bc5 1536x540 1

KUNDUZ HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Kunduz hesap silme işleminizin gerçekleşmesi ile ilgili platformda yer alan tüm kişisel verileriniz silinecektir.
 2. Aynı zamanda gerçekleştirmiş olduğunuz ilerlemelerinizde tamamen kaybolacaktır.
 3. Kunduz hesap silme işlemi için uygulama içerisinde, kullanıcıların erişim sağlayabilecekleri bir menü yer almamaktadır.
 4. Bu nedenle, kunduz hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmek için kunduz platformunun destek ekip departmanı ile iletişime geçmek durumundasınız.
 5. Bu yöntem ile eğitmen ve öğrencilere ait tüm hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 6. Kunduz uygulamasına üye olurken kullanım sağladığınız ve sistemde tanımlı olan e-posta adresinizi kullanarak destek@kunduzapp.com e-posta adresine bir e-posta atmanız gerekiyor.
 7. Bu e-posta içeriğinde, sahip olduğunuz üyelik bilgileri ve kişisel bilgilerinizin (T.C kimlik numarası, isim, soy isim) yer alması gerekmektedir.
 8. E-posta içeriğine gerekli bilgileri ve hesap silme talebinizi yazınız.
 9. Destek departmanına gönderimini gerçekleştiriniz.
 10. Mailinizin gönderilmesi ile hesap silme talebinizin alınması ve hesap silme işleminizin gerçekleştirilmesi yaklaşık olarak yirmi dört saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
 11. Hesap silme işleminizin tamamlanmasından sonra tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

KUNDUZ TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Kunduz platformundan hesap silme işlemlerinizi, yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek bilgisayarınız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kunduz telefondan hesap silme linki destek@kunduzapp.com e-posta adresini kullanabilir ve akıllı telefonlarınız ile e-posta gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz