Wattpad Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Sahip olduğunuz Wattpad hesabınızı silmek istiyor iseniz aşağıda yer alan yazı tam size göredir. Yazı içerisinde uygulamadan hesabınızı silmek için gerekli olan link ve hesabın silinme aşamaları yer almaktadır.

indir 2

WATTPAD HESABI SİLME ADIMLARI

 1. https://www.wattpad.com/login sistemi üzerinden Wattpad’e giriş yapınız. Bunun için internete bağlı herhangi bir cihazı kullanınız.
 2. Hesap silme işlemi sırasında tarayıcıdan yardım alınız.
 3. Wattpad uygulamasının ana sayfasından silmek istediğiniz hesap bilgilerinizi giriniz. Bu sayede oturum açabilirsiniz.
 4. Uygulama üzerinden oturum açtıktan sonra ekranın sağ üstünde yer alan oka basınız. Ok aşağı yönlü bir tasarıma sahiptir.
 5. Ardından küçük listede yer alan Ayarlar sekmesine basınız.
 6. Daha sonra sizlere kişisel bilgiler kısmı açılacaktır. Bu kısmın en sağında bulunan “Hesabı Kapat” kısmına basınız. Ardından devamı işaretleyiniz.
 7. Devam seçeneği sonrasında pek çok sosyal medyada da var olan hesabı kapatmak istemenin nedeni seçeneğini işaretleyiniz.
 8. Ardından alt kısımda yer alan soruyu cevaplayınız. Bu kısımda “Wattpad deneyiminin daha iyi olması” hakkında bir soru bulunmaktadır. Soruya vebap olarak uygulama sizden bir öneri istemektedir.
 9. Wattpad hesap silme adımı sonrasında sistem size emin olup olmadığınızı sormaktadır. Bu kısımda “Evet eminim” seçeneğinin yanında bulunan kutucuğa onay veriniz.
 10. Son işlemde yukarda yer alan adımların kayıt olunabilmesi için bir adım yer almaktadır. Bu işlemde Wattpad hesap şifresini alana doğru şekilde giriniz.
 11. Ardından “Close Account” seçeneğine basınız ve hesabın kapatılmasını sağlayınız.
 12. Uygulamadan hesabın kapatılma işlemi yukardaki adımlar ve link sayesinde hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

WATTPAD TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Wattpad hesabının kalıcı olarak silinmesi, paylaşılan ve kaydedilen yazılara erişimin kaybolması anlamına gelmektedir. Hesaplarını silen kullanıcıların hesap içerisindeki yazısı da gidecektir.

Wattpad telefondan hesap silme linki https://www.wattpad.com/login gibidir.

Mesaj Bırakabilirsiniz