LOL League of Legends Hesap Silme Linki 2024

LOL League of Legends hesap silme işleminin tüm ayrıntılarının yer aldığı bu yazımızı sizler için derledik. Oldukça kolay bir şekilde hesap silme işleminizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak adımlar ile sizlerde hesap silme işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

 

0aa2bea3b0fa8b485fae21ee72bebe5e 1536x713 1

League of Legends HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Lol League of Legends hesabınızı silmek için birçok bilginizi hatırlamanız gerekmektedir.
 2. Bu bilgilerin başında hesap açarken oluşturduğunuz kullanıcı adınız, şifreniz ve kayıt için kullanım sağladığınız e-posta adresiniz gelmektedir.
 3. Tüm bunları hatırlıyorsanız öncelikle https://auth.riotgames.com/login#client_id=player-support-zendesk&redirect_uri=https%3A%2F%2Flogin.playersupport.riotgames.com%2Flogin_callback&response_type=code&scope=openid%20email&ui_locales=en-us linki tıklayınız.
 4. Açılan sayfada yer alan kullanıcı adı ve parola bölümlerini doldurunuz. Farklı bir hesap ile üyelik işlemi yaptıysanız, alt kısımda yer alan butonlardan, bağlantı sağladığınız hesabınıza ait olanı tıklayarak üye giriş işleminizi tamamlayınız.
 5. Giriş işleminizden sonra karşınıza gelen ‘talep sayfası’ kısmından ‘bir talep gönder’ butonuna tıklayınız.
 6. Bu kısımda ise ‘hesap yönetimi ya da değişiklikleri hakkında’ seçeneğini tıklayınız.
 7. Talep oluşturmak için karşınıza çıkan ekranda öncelikle hesap adınızı giriniz.
 8. Sonrasında oyun kullanıcı adınızı giriniz.
 9. Üye işlemleri sırasında kullanım sağladığını e-posta adresinizi giriniz.
 10. Silmek istediğiniz hesabın ilk açılış tarih bilgisini ilgili alana giriniz.
 11. Hesabı açarken hangi ülkede ve hangi şehirde olduğunuz bilgisini giriniz.
 12. Son olarak hesabı silme nedeninizi belirtmeniz gereken alana birkaç cümle ile açıklama yazınız.
 13. Talep oluşturma ekranında sizlerden istenilen bilgiler doğru ve eksiksiz ise destek ekip talebinizi inceledikten kısa bir süre sonra işleminizi gerçekleştirecek ve size bilgi verecektir.

LOL League of Legends TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Lol hesabınızı silmek için aktardığımız tüm bilgileri bilgisayarlarınızdan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, lol telefondan hesap silme linki https://auth.riotgames.com/login#client_id=player-support-zendesk&redirect_uri=https%3A%2F%2Flogin.playersupport.riotgames.com%2Flogin_callback&response_type=code&scope=openid%20email&ui_locales=en-us bağlantısını, akıllı telefonlarınızdan ziyaret ederek de tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz