Tranchees Coin Geleceği! Hangi borsalardan alınır? CHEES Coin 2023 Yorumu

Tranchees Coin çeşitli risk ve getiri çözümleri ile birlikte getiriyi arttıran bir varlık takipçisi sisteminde kullanılan kripto para birimidir. CHEES Coin belirli bir dayanak varlığı izleyen tek bir ana fondan farklı bir risk getiri matrisi sağlayan sistem üzerindeki işlemlerin yapılması sırasında kullanılan geçerli sanal para biriminin adıdır. Bu kripto paranın ve sistemin ismi ise satranç oyunundan ve genellikle farklı riskler almayı seven farklı yatırımcı sınıflarına hitap eden tranche fonları ile ilişkilendirilen Fransızca kökenli Tranche kelimesinden esinlenmiştir. 24 Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürülmüş olan bu kripto para son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Tranchees (CHEES) Coin Projesi Nedir?

CHEES Coin projesi DeFi’da bir çeşit faiz elde etme modeli olarak bilinen Binance Smart Chain blok zinciri üzerinde kurulmuş olan yield farming, swap lending ve staking avantajlarını kullanıcısına sunan kripto varlık yönetim protokolünün adıdır.

Bu protokol her bir fon için Queen, Bishop ve Rook adlı 3 farklı token kullanmaktadır. Bu protokolün yönetişim tokeni ise CHESS Coin’dir. Tranchees Protokolü, sadece bağımsız bir varlık yönetimi ekosistemi değil aynı zamanda DeFi alanında ihtiyaç duyulabilecek birçok özelliği kapsar.

  • QUEEN: Uzun vadede elde tutmak için iyidir. Orta seviyede risklidir ve normalleşmiş orta seviye gelir elde edilmesini sağlar.
  • BISHOP: QUEEN’e göre nispeten daha sabit bir faiz getirisi sunmaktadır. Düşük risklidir ve riskli akıllı sözleşmeler ile birlikte düşük getiri sağlar.
  • ROOK: Kripto varlıklar ile kaldıraçlı işlem yapılabilen yüksek risk ve yüksek getiriye sahip bir fondur.

24 Haziran 2021 tarihinde hayata geçirilen bu proje ile birlikte kişiler kalıcı kayıplar yaşamadan faiz getirisi kazanabilirler. Aynı zamanda da düşük maliyetle ve zorunlu tasfiye olmaksızın kaldıraçlı pozisyonlar açabilirler.

Tranchees (CHEES) Coin 2022 Fiyatı

CHEES Coin 2022 fiyatı kripto paraya yatırım yapan kişiler ya da kripto paraya yatırım yapmayı düşünen kişiler tarafından merak edilen ve sıklık ile araştırılan bir konudur. Bu yatırımcı kişiler bu kripto paranın çeşitli zamanlarda ve çeşitli olaylar karşısındaki değer değişimlerini izleyerek bu kripto paraya yatırım yapıp yapmama kararı alabilirler. Bu nedenle de kripto paranın değeri ve fiyatı son derece önemli bir parametre haline gelmiştir. Kişilerin fiyat analizi yaparken yapacakları yatırımın vadesine göre inceleme yapıp o yönde yatırım yapmaları yararlarına olacaktır. Bu nedenle yatırımın türü de inceleme üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Güncel olarak CHEES Coin fiyatı 22,63 Türk Lirası’dır. Bir günlük işlem hacmi ise 453.798.592 Türk Lirası değerindedir.

Tranchees (CHEES) Coin 2022 Yorumu

CHEES Coin 2022 yorumu kripto paraya yatırım yapan kişiler ya da kripto paraya yatırım yapmayı düşünen kişiler tarafından merak edilen ve sıklık ile araştırılan bir konudur. Her bir kripto para uzmanının ve her bir kripto para yatırımcısının her kripto para birimi ile ilgili farklı yorumlarının olması son derece doğal bir durumdur. Bu nedenle de bu kripto para birimine ait yorumlar da son derece farklı ve çeşitli yapıdadır.

Her uzman kendi ekonomi anlayışı çerçevesinde kripto para yorumu yapmaktadır. Bu nedenle bazı uzmanlar bu kripto para ile ilgili olumlu ve güzel şeyler söyler iken bazıları da bu kripto para biriminin güven vermediğini ve kişilerin yatırım yaparken dikkatli olması gerektiğini söylemektedir.

Yapılan yorumların çoğunda bu kripto para biriminin yeni bir proje olmasından kaynaklı yatırımcıların bu kripto para birimine karşı temkinli davrandığı yönündedir. Bu nedenle de düşük seviyelerde seyreden değeri, Binance kripto para borsasında listelenmesinin ardından birden yükseliş trendine geçmiştir. Binance gibi dünya çapındaki büyük kripto para borsalarında listelenmek kripto paraların daha fazla kullanıcıya ve yatırımcıya ulaşmasına ve isimlerini duyurmasına son derece önemli etkiler içermektedir.

Yapılan yorumların genelinde bu kripto para biriminin değer kazanacağı ve toplam arzının artacağı söylenmektedir.         

Tranchees (CHEES) Coin Grafiği

CHEES Coin grafiği de kripto paraya yatırım yapan kişiler ya da kripto paraya yatırım yapmayı düşünen kişiler tarafından merak edilen ve sıklık ile araştırılan bir konudur.

Grafikler kripto paraların çeşitli zaman aralıklarına ait değerlerini belirten ve bu değer değişimlerinin hangi olaya karşı nasıl tepki verdiğini gösteren yapılardır. Bu nedenle yatırım yapacak ya da yapmış olan kişiler ilgili sanal paranın grafiğini inceleyerek kendi yorumları ile yatırım yapabilirler.

Bu kripto para biriminin grafiği incelendiği zaman kişilere son zamanlarda sürekli olarak yükselişte olduğu gözlemlenmiştir. Bu durum da kişilerin bu kripto para birimine olan güvenlerinin artması ve dolayısı ile yatırımların miktarının da artmasına sebep olmuştur.

Tranchees (CHEES) Coin Geleceği Var Mı?

CHEES Coin geleceği yapılan incelemeler sonucu oldukça açık ve parlak olarak görünmektedir. Bu durum her ne kadar sağlam görülse de kripto para borsasının hangi sanal para birimine nasıl tepki vereceğini anlamak güçtür. Bu sebepten dolayı kişilerin temkinli ve mantıklı davranmaları yararlarına olacaktır.

Tranchees (CHEES) Coin Hangi Borsalardan Alınabilir?

CHEES Coin satın alınabilen borsalar aşağıdaki gibidir:

  • Binance
  • io

Sınırsız Tranchees (CHEES) Coin Alınabilir Mi?

Sınırsız CHEES Coin alınabilir mi sorusuna cevap olarak hayır yanıtı verilebilir. Piyasada dolaşan CHEES Coin sayısı sabittir ve bu nedenle de sınırsız sayıda alınamaz.

Mesaj Bırakabilirsiniz