Aker bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? İsim hakkı nasıl alınır?

Tesettür giyim üzerine çeşitli ürünler üreten, eşarp sektöründe geleneksel motifleri ve dünya modasını harmanlayarak kendine özgü tasarımlar ortaya çıkartan Aker sektöre yeni giriş yapacak olan kişilere bayilikler veriyor. Bayilik ağı ile Türkiye’nin bir çok noktasında eşarp-şal ve tesettür giyim ürünleri satmayı amaçlayan Aker uygun bedeller karşılığında franchise seçeneği sunuyor. Aker’den bayilik alarak eşarp satmak istiyorsanız bu yazımızdan Aker bayilik başvurusu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Sektöre büyük yatırımlar yapan Aker AR-GE çalışmalarına da büyük önem veriyor. Sektöre büyük yenilikler katan firma nano teknoloji vasıtasıyla dünyada ilk leke ve su tutmayan ipek kumaşı üreten Aker, eşarpların ve şalların ilk günkü hallerini korumasını sağlıyor. Üretimlerini yeni teknoloji makineler ile yapan Aker desen kayması, renk kayması gibi hataları da önlemiş oluyor.

Aker Bayilik Şartları

aker bayilik şartları

Eşarp satış sektörüne girmek için en iyi tercihlerden birisi olacak olan Aker’den bayilik alabilmek için bazı şartları karşılamanız gerekmektedir. Bu şartların başında elbette franchise – isim hakkı bedeli geliyor. Resmi sitesinden franchise bedeli hakkında net bir rakam vermeyen Aker firması en net bilgiyi telefonda verecektir.

İsim hakkının haricinde bu sektöre gereken yatırımı yapabilecek bir finansman kaynağınız olması gerekmekte. Eşarp-şal-ferace-pardösü gibi ürünler geniş yelpazede stoklandığı zaman yüklü bir sermayeye ihtiyaç duymanıza neden olacaktır.

Aker Bayilik Başvurusu

aker bayiliği

Eşarp satmak için en iyi tercihlerden birisi olan Aker’den bayilik alma konusunda kararınızı verdiyseniz hemen aşağıdaki bağlantıdan başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Aker Bayilik Başvurusu: https://bayi.aker.com.tr/form/bayibasvuru.aspx

Yukarıdaki bağlantıda yer alan bayilik başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurup göndermeniz gerekmekte. Bayilik programına başvuran kişilerin bilgilerini analiz eden Aker sektör için uygun bir aday olduğunuza karar verdiği takdirde sizinle ön görüşme yapacak ve bayilik sistemi hakkında en net bilgileri verecektir.

Eşarp sektöründe lider firmalardan olan Aker’in bayisi olmanız sizi sektörde avantajlı bir konuma geçirecektir. Çeşit çeşit ürün yelpazesi ile tesettür giyime uygun olarak giyinen kadınların ilk tercihlerinden olan Aker sayesinde kısa sürede sektörden belli bir kar elde edebileceksiniz.

Aker’in bayilik sistemi hakkında daha detaylı bilgiler almak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Aker Mağazacılık Tekstil Tic. Ve San. A.Ş.
Cumhuriyet Mh. Nakiye Elgün Sk. No:65 Osmanbey / Şişli / İstanbul
Telefon: 444 25 37

Mesaj Bırakabilirsiniz