Giyim Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar! 2024 Bayilik ve isim hakkı ücretleri ne kadar?

Giyim mağazası açmayı planlıyorsanız tekstil sektöründe üretim yapan kaliteli firmalar ile çalışmalısınız. Tedarikçi firma arkanızda sağlam durmalı ki müşterilerinize en şık, modern tasarımları sunabilesiniz. Bunu yapmak için hazır giyim sektöründe bayilik veren ünlü markalar ile çalışmalısınız. Sizler için yaptığımız araştırmalarla giyim bayiliği veren firmalar hangileridir bu yazımızda anlatacağız. Yazımızdaki ünlü giyim markalarının bayilik – franchise sistemlerine başvurarak, mağazanız için ürün tedarik sıkıntısını çözebilirsiniz.

Collezione

collezione bayilik

Giyim bayiliği veren firmalar listemizin ilk sırasında Collezione yer alıyor. Türkiye genelinde oldukça fazla sayıda mağazaya sahip olan Collezione tekstil sektörünün de önemli firmalarından birisi. Yeni mağazalar için girişimci adaylar ile yatırım ortaklığını giden Collezione düşük maliyetlerle giyim bayiliği veriyor. Collezione’dan bayilik almak için 500 bin TL’ye yakın sermayeye sahip olmanız gerekiyor.

Kadın İç Giyim Franchise ve Bayilik Veren Firmalar! 2021 maliyetleri ne kadar, isim hakkı ücreti ne kadar?

Ayrıca mağaza açmayı düşündüğünüz şehrin en az 250 bin kişilik nüfusa sahip olması gerekiyor. Mağaza büyüklüğü ise Collezione için ortalama olarak 350 metrekaredir. Aşağıdaki linkten Collezione’un bayilik sistemi hakkında ek bilgiler alabilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Collezione Bayilik Başvurusu ve Şartları

Addax

addax bayilik

Bilecik merkezli olarak kurulan Addax da bayilik veren giyim firmalarındandır. Mağazalarını sık sık gördüğümüz Addax son yıllarda kaliteli üretimleri ve modern tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Addax mağazalarının isim hakkını satın alarak siz de bir giyim mağazasına sahip olabilirsiniz. Firmaya yapılacak olan yatırım miktarı ve isim hakkı ücreti mağazanın açılacağı bölgeye göre değişiyor.

Sermayenize güveniyorsanız Addax’a bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan başvuru ile ilgili detayları öğrenin;

BUNU DA OKUYUN: Addax Bayilik Başvurusu – Franchise Şartları

Tüzün

Tüzün bayilik

Ankara merkezli olarak hizmet veren Tüzün firması da hazır giyim sektöründe önemli markalardan birisidir. Firmanın şuan başta Ankara olmak üzere İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerde pek çok mağazası bulunmaktadır. Siz de bunlardan birisi olabilir ve Tüzün’den giyim bayiliği alabilirsiniz.

Tesettür Giyim Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar! 2021 isim hakkı ücretleri ne kadar, nasıl açılır?

Firmanın bayilik – franchise anlaşması 4 yıl olarak belirleniyor ve lisans alan işletmeci 4 yıl boyunca Tüzün mağazası işletebiliyor. Franchise süresinin bitmesinde tekrardan firma ile anlaşma süreci başlayacaktır.

BUNU DA OKUYUN: Tüzün Bayilik Başvurusu – Franchise Şartları

LC Waikiki, Koton, Colin’s Bayilik Veriyor mu?

Girişimcilerin hedefleri arasında yer alan bu mağazalardan bayilik alınıyor mu sizler için araştırmıştık. Hazır giyim markaları arasında en popüler olan bu markalar malesef bayilik vermemektedir. Bu markalar açmış oldukları mağazaları kendi ekipleri tarafından kurmakta ve çalışan kadrosunu da kendileri oluşturmaktadır.

Bu nedenle Lc Waikiki, Koton, Colin’s markalarından bayilik alamazsınız. Giyim mağazası kurmayı düşünen girişimcilere Tüzün, Addax ve Collezione markalarını tavsiye etmekteyiz. 3 marka da alanında oldukça başarılı ve tekstil sektörünün tanınan aktörlerindendir.

Tekbir Giyim Bayilik ve Franchise Ücreti Ne kadar? 2021 şartları nedir? İsim hakkı nasıl alınır?

Koton Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Koton Bayiliği Nasıl Alınır?

Colin’s Bayiliği ve Franchise Ücreti ne kadar? 2021’de isim hakkı nasıl alınır?

LC Waikiki Bayiliği Nasıl Alınır? LC Waikiki Franchise Veriyor mu? 2021 Bedeli

Mesaj Bırakabilirsiniz