Venezia Wear Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Venezia Wear Bayiliği Nasıl Alınır?

Tesettür giyim modası gün geçtikçe gelişmekte. Piyasada pek çok üretici ve toptancı firmalar bulunuyor. Venezia Wear’da tam olarak o firmalardan birisidir. Tesettür giyim ürünleri, eşarp ve şal sektöründe kaliteli işler çıkartan firma mağaza sayısını arttırmak için bayilik dağıtmayı amaçlıyor. Eşarp mağazası açmak isteyen bir girişimci için en iyi tercihlerden birisi Venezia Wear firması olacaktır. Bu yazımızda eşarp satışı işine girmek isteyenler için Venezia Wear bayilik başvurusu nasıl yapılır anlatacağız.

Birbirinden şık eşarp, şal ve tesettür giyim ürünlerini bünyesinde bulunduran Venezia Wear kaliteli ürünleri ile müşterilerin ilk tercihlerinden oluyor. Sektördeki diğer firmalar ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Venezia Wear bayilik dağıtarak satışlarını arttırmak ve yeni yatırımcılara kavuşmak istiyor.

2024 yılında eşarp satış mağazası kurma düşüncesinde olanlar veya tesettür giyim ürünleri satmak isteyenler için düşünülecek olan ilk seçeneklerden Venezia Wear gibi gözüküyor. Her sezona özel üretimleri ile tesettür giyim modasında sektörün yönünü belirleyen firma siz bayilik almak isteyenleri bekliyor.

Venezia Wear Bayilik Şartları

venezia bayilik şartları

Venezia Wear tesettür giyim sektörüne girmek isteyenler için bayilikler veriyor. Ancak resmi websitesinde bayilik başvurusu yapacak olanlara herhangi bir şart sunmamış. Elbette firmanın kendince bazı şartları vardır ancak bu bilgileri özel görüşme neticesinde veriyor olmalılar.

Siz Venezia Wear’den bayilik almak istiyorsanız yine de cebinizde 100.000 TL kadar yatırım yapabilecek bir sermayenin olmasına önem veriniz. Tesettür giyim sektöründe sağlam yatırımlar yapmak gerekiyor. Bununla birlikte mağazanızı açacağınız noktayı da kararlaştırırsanız sizin için iyi olacaktır.

2024’de Venezia Wear Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

venezia wear bayilik almak

Cebinizdeki sermayeye güveniyor ve Venezia Wear’den bayilik alma konusunda kararınızı verdiyseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Venezia Wear Bayilik Başvurusu: https://www.veneziawear.com/bayi-basvuru-sayfasi

Bağlantıya tıklayıp karşınıza çıkan formu doğru bir şekilde doldurup gönderiniz. Venezia Wear yetkilileri bayilik başvurunuzu inceleyecek, analiz edecektir. Bayilik başvurunuzun onaylanması durumunda diğer detayları konuşarak öğrenebilirsiniz. Venezia Wear resmi websitesi üzerinden franchise – isim hakkı bedeli var mı yok mu bu durumu belirtmemiş. En net yetkilileri firmanın ilgili birimlerinden öğrenebilir ve kendi eşarp satış mağazanızı açma yoluna devam edebilirsiniz.

Venezia Wear Firma İletişim

Adres: Sanayi mah. Kozalı sk. No:10 Çarşı Yapı Sitesi Blok: A11 İzmit – Kocaeli
Telefon: +9 (0262) 460 41 41

Mesaj Bırakabilirsiniz