Ask Fm Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Ask FM hesap silme işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi adına izlemeniz gereken adımlara bu yazımızda sizler için yer verdik. Dakikalar içerisinde hesap silme işleminizi gerçekleştirebilmenize imkan sunan bu maddeleri gelin hep birlikte inceleyelim.

Basliksiz 3

Ask FM Telefondan Hesap Silme Adımları

  1. Hesap silme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle ilgili uygulamada kullanım sağladığınız aktif bir hesabınızın olması gerekmektedir.
  2. Hesap silme işlemine başlamak için öncelikle https://ask.fm/account/settings/delete-account adresine giriş yapınız.
  3. Açılan sayfada yer alan üye girişi kısmında kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi giriniz.
  4. Bu bağlantı aracılığı ile açılan sayfada ‘ask fm hesap silme’ ekranı karşınıza çıkacak.
  5. ‘Ask fm hesap silme’ butonuna basarak, hesap silme işleminizi başlatmış olacaksınız.
  6. Bu işlemi gerçekleştirdikten otuz gün sonra size ait olan hesap tamamen silinecek ve kullanıma kapatılacaktır.
  7. www.ask.fm adresi üzerinden siteye giriş yaparak kullanıcı adı ve parolanızı girerek hesap ayarları kısmına erişebilirsiniz.
  8. Hesap ayarları bölümünden gerçekleştirebileceğiniz tek işlem ‘hesap dondurma’ işlemi olacaktır.
  9. https://ask.fm/account/settings/delete-account  bağlantı dışında herhangi bir alandan ask fm hesap silme işlemi gerçekleştirilememektedir.
  10. Hesap dondurma işlemi yapmanız halinde ise, sahip olduğunuz hesap geçici olarak dondurulur ve tekrar erişimde bulunmak istemeniz halinde aktif olarak aynı şekilde kullanım sağlayabilmenize imkan sunar.

Ask FM Telefondan Hesap Silme Linki 2024

Ask FM uygulamasına ait hesabınızı bilgisayarlarınızdan rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi kullanım sağladığınız akıllı telefonlarınız ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzda bulunan internet tarayıcınıza Ask FM telefondan hesap silme linki olan  https://ask.fm/account/settings/delete-account bağlantısını yazmanız ve yukarıda belirttiğimiz işlemleri sırası ile gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. 

Mesaj Bırakabilirsiniz