Twitch Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Twich hesabınızı bir link üzerinden pratik bir şekilde silmek ister iseniz yazıda yer alan ilk maddeyi kullanabilirsiniz. Hesabınızı bloke etmeniz ya da kalıcı olarak kapatmanız için tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Twtich

TWİTCH HESABI SİLME ADIMLARI

  1. https://www.twitch.tv/user/delete-account linkine basınız.
  2. Twitch üyelik silme işlemi için kendi Twich hesap bilgilerinizi sisteme giriniz.
  3. Açılan sayfadaki “Hesap sil” kısmına erişiniz. Eğer sayfada böyle bir ibare yok ise “Silinecek hesap” ibaresi yer almaktadır. Bu ibarenin yanındaki kutucuğu işaretleyiniz.
  4. “Silinecek hesap” kısmında hesabınızın adı yazmıyor ise hesap adınızı kutucuğa yazınız.
  5. Bu aşamadan sonra Twich sizlere hesabınızı neden sildiğinize dair bir soru yönlendirecektir. İsteğe bağlı şekilde soruyu cevaplayınız.
  6. Sorunun cevaplanmasının ardından uygulama sizlere doğrulama yapabilmek için şifre gönderecektir. Şifrenizi ilgili alana girdikten sonra “Doğrula” kısmına basınız.
  7. Bu aşama sonrasında Twich hesabınız kesin şekilde kalıcı olarak silinecektir. Silinen bir hesaba yeniden erişim sağlamak mümkün değildir. Bu nedenle hesap içerisinde önemli görülen bilgilerin yedeklenmesi önerilmektedir.
  8. Hesabını bir kez silen kişiler aynı kullanıcı adını alarak yeni bir hesap oluşturamamaktadır. Bu nedenle farklı bir kullanıcı hesabı tercih ederek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.
  9.  Hesabınızı “Devre dışı bırak” bölümünden siler iseniz kalıcı değil geçici bir silme yaparsınız. Bu sayede hesabınızı yeniden açmanız da mümkün olur. Hesabın geçişi olarak silinmesi bloke etme olarak da bilinmektedir.

TWİTCH TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

2022 Twich hesabının mobil üzerinden silinebilmesi için yukardaki adımlar aynen kullanılabilmektedir. Hesap silme linkine bastıktan sonra hesabınızın silinme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hesap silindikten sonra yeniden açılamayacağını unutmamanız önemlidir.

Twitch telefondan hesap silme linki https://www.twitch.tv/user/delete-account olup linki kullanarak Twich uygulamasından uzaklaşabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz