Atasun Optik Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Atasun Optik firmasından online olarak gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizden sonra ürününüzün size ne zaman teslim edileceğini öğrenmek ya da kargo durumunu öğrenmek için sipariş takip işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Atasun Optik sipariş takip işlemleriniz için tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı ve sipariş ya da gönderi kodunuz. Eksiksiz ve doğru bir şekilde temin ettiğiniz kodlarınız ile kısa süre içerisinde, sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kodun olmaması durumunda ise, izleyebileceğiniz farklı yollar sayesinde, sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

5 2

Atasun Optik Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Atasun Optik sipariş takip işlemlerinizi aşağıdaki yollar ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Siparişiniz kargoya verildikten sonra sistem üzerinden sizlere kargo bilgilerinizin yer aldığını bir mesaj gönderimi gerçekleştirilir. Bu mesaj içerisinde yer alan bağlantı adresini tıklayarak, sipariş takip işleminizi gerçekleştireceğiniz sayfaya yönlendirilirsiniz.
 • Bilgilendirme mesajı kullanımı dışında, https://www.atasunoptik.com.tr/ linkini tıklayarak da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • İlgili linki tıklayınız ve açılan sayfanın el alt kısmına ininiz.
 • Sayfanın altında yer alan ‘yardım’ menüsünde bulunan ‘sipariş takip’ sekmesini tıklayınız.
 • Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan ‘online sipariş’ sekmesini tıklayınız.
 • Açılan sayfada belirtilen kutucuklara e-posta adresinizi ve sipariş takip numaranızı giriniz. Bu sayede, sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürününüzün teslimatını yapacak olan kargo firmasını arayabilir ya da kargo firmasına ait internet sitesi üzerinden de sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Atasun Optik Siparişim Nerede?

Atasun Optik sipariş sorgulama işleminizi, ürünün tedarik aşaması boyunca Atasun Optik müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kargo sürecine giren siparişlerinizi, Atasun Optik resmi internet sitesinden ya da ilgili kargo firmasının sahip olduğu iletişim kanallarını tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Atasun Optik Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Atasun Optik gönderi no sorgulama işlemleriniz için tercih edebileceğiniz yollar şu şekildedir;

 • Tarafınıza iletilen kısa mesajı ya da e-postayı kontrol ederek, gönderi numaranıza erişim sağlayabilirsiniz.
 • Atasun Optik resmi internet sitesine üye girişi yaptıktan sonra ‘siparişlerim’ menüsü altından satın aldığınız ve kargoya verilmiş ürünlerinizi görebilir, buradan da gönderi takip numaralarınızı öğrenebilirsiniz.
 • Atasun Optik müşteri hizmetleri yetkililerini arayarak, siparişiniz ile ilgili bilgilileri vererek de gönderi numaranızı talep edebilirsiniz.
 • Ayrıca, teslimatı gerçekleştirecek kargo firmasını arayarak da kişisel bilgileriniz ile sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Atasun Optik İletişim Numarası Nedir?

Atasun Optik müşteri hizmetleri departmanı, ürünler ile ilgili sorularınız, satın alma işlemleriniz ve satın alınan ürünlerin tarafınıza ulaşması gibi farklı birçok konuda hizmet sunmaktadır. Atasun Optik müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz telefon numarasını, Atasun Optik internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Atasun Optik Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Atasun Optik çalışma saatleri, herkesin dilediği zaman alışveriş yapabilmesine imkan sunan süreler içerisinde belirlenmiştir.

 • Atasun Optik hafta içi açılış: 7/24
 • Atasun Optik hafta içi kapanış: 7/24
 • Atasun Optik hafta sonu açılış: 7/24
 • Atasun Optik hafta sonu kapanış: 7/24

Atasun Optik online mağazasından satın aldığınız ürünlerin teslimat gün ve saatleri, teslimatı gerçekleştirecek kargo firmasına göre değişiklik göstermektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz