Kitapyurdu Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Kitapyurdu firmasının sahip olduğu online mağaza üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerinize ait kargo takip işlemlerinizi, internet aracılığı ile kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kitapyurdu sipariş takip işlemleriniz gerçekleştirmenize kolaylık sağlayacak, sipariş ya da gönderi numarası, ürünlerinizin kargoya verilmesinin ardından tarafınıza iletilmektedir. Bu kodların iletilmemesi gibi durumlarda da rahatlıkla sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

5 3

Kitapyurdu Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Kitapyurdu sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için tercih edebileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunmaktadır.

 • İlk olarak tarafınıza iletilen bilgilendirme mesajında yer alan bağlantı adresini tıklayabilir ve bu adres sayesinde, kolay ve hızlı bir şekilde sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • https://www.kitapyurdu.com/ linkini tıkladıktan sonra sayfanın sol üst kısmında yer alan ‘giriş yap’ sekmesini tıklayınız.
 • Açılan sayfada sahip olduğunuz üyelik bilgilerinize ait alanları doldurunuz ve üyelik giriş işleminizi tamamlayınız.
 • Ardından karşınıza gelen sayfada yer alan ‘hesabım’ sekmesini tıklayınız. Bu aşamada karşınıza gelen menüde bulunan ‘sipariş geçmişim’ butonunu tıklayınız.
 • Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz ürünlerinize ait tüm bilgileri görebileceğiniz bu sayfa aracılığı ile sipariş takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ana sayfa üzerinde yer alan ‘sipariş takip’ sekmesini tıkladıktan sonra üyelik girişi yaparak da direkt ‘sipariş geçmişim’ sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda dağıtım işlemini gerçekleştirecek kargo firmasının internet sitesi üzerinden de sipariş takip işleminizi yapabileceğiniz gibi ilgili kargo firmasını arayarak da bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kitapyurdu Siparişim Nerede?

Kitapyurdu sipariş sorgulama işleminizi, satın aldığınız ürününüz henüz kargo aşamasına geçmemiş ise; Kitapyurdu müşteri hizmetlerini arayarak ya da e-posta gönderimi sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya verilen ürünleriniz için sipariş sorgulama işlemlerinizi ise; firmanın internet sitesi üzerinden ya da ilgili kargo firmasının sahip olduğu iletişim kanalları aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kitapyurdu Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Kitapyurdu sipariş gönderi no sorgulama işlemlerinizi;

 • Tarafınıza iletilmiş olan bilgi mesajının olup olmadığını kontrol etmeniz, gerçekleştirebileceğiniz ilk yoldur. Gönderi kodunuz, size iletilen bilgi mesajı içerisinde yer almaktadır.
 • https://www.kitapyurdu.com/ sitesine, üyelik girişi yaptıktan sonra satın aldığınız ürünlerin bulunduğu ‘sipariş geçmişim’ menüsüne erişim sağlayabilir ve ürünlerinize ait gönderi numaralarını bu sayfada bulabilirsiniz.
 • Kitapyurdu müşteri hizmetlerini arayabilir ya da e-posta gönderimi sağlayabilirsiniz.
 • Teslimat işlemlerini gerçekleştirecek kargo firmasının bilgilerine sahip iseniz, ilgili kargo firmasına ulaşarak da gönderi numarasını öğrenebilirsiniz.

Kitapyurdu İletişim Numarası Nedir?

Kitapyurdu müşteri hizmetleri departmanı, tüm müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm alanlarda hizmet sağlamaktadır. Satın alma işlemlerinizden, satın alınan ürünlerin kargo süreçlerine kadar tüm konular için müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz. Kitapyurdu müşteri hizmetleri yetkililerine, firmanın internet sitesinde yer alan iletişim numarası aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kitapyurdu Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Kitapyurdu sipariş saatleri, herkesin rahat bir şekilde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmesi için düzenlenmiştir.

 • Kitapyurdu hafta içi açılış: 7/24
 • Kitapyurdu hafta içi kapanış: 7/24
 • Kitapyurdu hafta sonu açılış: 7/24
 • Kitapyurdu hafta sonu kapanış: 7/24

Kitapyurdu siparişlerinizin teslimat süreleri ve günleri, teslimatı gerçekleştirecek olan kargo firmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz