2023’de Franchise Bayilik Veren Marketler! Güncel Şartları ve Fiyatları

Market kurmayı düşünen girişimciler için yaptığımız araştırmalar neticesinde bayilik veren marketler hangileridir tespit etmiş bulunuyoruz. Küçük bir market açmayı planlıyorsanız bayilik alarak bu planınızı gerçeğe dönüştürme imkanına sahipsiniz. Market bayiliği alarak alanında profesyonel olmuş, güçlü firmaların desteğini arkanıza alabileceksiniz. Yaptığımız araştırma sonucunda bayilik veren marketlerden ikisini sizlere tanıtmak istiyoruz;

Öncesine Market ve Bakkal nasıl açılır isimli içeriğimizi okuyup detayları öğrenebilirsiniz.

Seç Market

Seç Market bayilik

Bizim Toptan Satış Mağazaları tarafından kurulan Seç Marketleri düşük yatırım maliyetleri ile market kurabilmenize imkan sağlıyor. Market içerisinde sigara satabilme imkanınızın da olması Seç Marketi cazip kılıyor. Geçerli TAPDK belgeniz var ise marketinizde sigara satışı yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte market içerisinde manav reyonu kurma imkanınız vardır. Seç Market bayiliği almak için en az 150 – 200 m2 kullanım alanı olan giriş katında bir yeriniz olmalıdır. Böyle bir yerin kiralamasına giderek Seç Market bayiliğine başvurup, mağazanızı kurma sürecine başlayabilirsiniz. Bayilik sistemi için ek bir ücret talep etmeyen Seç Market, isim hakkı bedeli ve bayilik ücreti almamaktadır! Sadece market içerisine yerleştirilecek ve satılacak ürünlere sermaye yatırım yapıyorsunuz ve kendi işinizin patronu oluyorsunuz! Bu cazip fırsatı kaçırmamanızı önermekteyiz.

BUNU DA OKUYUN: Seç Market Bayilik Başvurusu ve Şartları

Ekomini

Ekomini bayilik

2012 yılında faaliyete başlayan Ekomini hızlı bir şubeleşme sürecine girmiştir. Şu an 79 ilde bayisi olan Ekomini toplamda 1800’ü aşan market sayısına sahiptir. Market kurmak isteyenler için Ekomini bayilik sistemi büyük bir fırsattır. Çünkü en az 30 m2 alanı olan bir yeri dahi kabul eden Ekomini firması, düşük yatırım bütçeli ve bakkal tipinde bir market açmayı düşünenlere hitap etmektedir. Her bütçeye uygun bir bayilik sistemi kuran firma bayilikler için 30 m2 ile 100 m2 arası yeri olan kişileri bayilik başvurularını beklemekte. İsim hakkı bedeli ve bayilik ücreti talep etmeyen Ekomini, sadece markette satılacak ürünlere yatırım yapmanızı şart koşuyor. Aranan bayilerde gece geç saatlere kadar marketi açık tutabilme imkanı olan kişiler tercih ediliyor. Ekomini marketinizi gece 12’ye kadar açık tutma kuralı vardır. Bu kurala uyacağınızı düşünüyorsanız Ekomini’den bayilik almanızı öneririz.

BUNU DA OKUYUN: Ekomini Bayilik Başvurusu ve Şartları

BİM – A101 – ŞOK Bayilik Verir Mi?

Market açmayı planlayan girişimcilerin büyük bir çoğunluğu sektörün en popüler firmalarından bayilik almayı istiyor. Perakende indirim mağazacılığı sektörünün ülkemizdeki liderleri şüphesiz BİM, A101, ŞOK ve Migros firmalarıdır. Perakende sektörünün en büyük payını bu firmaların kapması ve bir çok şehirde şubelerinin olması bu firmalardan bayilik almak isteyenlerin artmasına neden oluyor.

Yukarıda saydığımız mağazaların tamamı şubelerini kendi birimlerince açmış ve işletmektedir. Dışarıdan hiç bir bayilik – franchise başvurusu alınmamış ve kimseye firmanın isim hakkı devredilmemiştir. BİM, A101, ŞOK ve Migros mağazası açmayı planlayan girişimciler maalesef bu hedefe ulaşamayacaktır. Şirketlerin politikası bayilik vermeme noktasındadır.

O nedenden dolayı market kurmayı planlamaktaysanız yazımızın başında tanıttığımız Seç Market ve Ekomini firmasına bayilik başvurusu yapmanızı önermekteyiz. İki firmada oldukça kalitelidir ve orta çaplı bir market kurmak isteyen girişimciler için yeterlidir.

ŞOK Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

BİM Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

A101 Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

CarrefourSA Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

Seç Market Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

UCZ Market Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

Migros Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

Ekomini Franchise Bedeli ve Bayilik Alma Şartları! 2021’de bayilik veriyor mu?

Mesaj Bırakabilirsiniz