BtcTurk Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Btcturk hesap silme işlemlerinizi, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tüm adımları sizler için derledik. Zaman kaybetmeden gerçekleştirebileceğiniz bu işlemler için yazımızı okuyarak, hesap silme işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

btcturk hesabi silme

BtcTurk Hesap Silme Adımları

 1. BtcTurk hesabınızı silmeden önce, kayıt sırasında bildirdiğiniz e-posta adresinizin doğruluğundan emin olunuz.
 2. Btcturk uygulamasına kayıt olurken, gerekli kimlik doğrulamalarınızın eksiksiz olduğundan emin olunuz.
 3. Btcturk hesap silme işlemi için iki farklı yol izleyebilirsiniz.
 4. Bunlardan birincisi destek@btcturk.come-posta adresine, hesap silme talebinizin, ilgili hesaba ait mail adresinizi, hesap numaranızı ve neden hesabınızı silmek istediğinizi açıkça belirten bir dilekçe yazınız.
 5. Bu dilekçede, adınız, soy adınız, tarih ve imzanızın olmasına dikkat ediniz. İletilen mailde yer alan hesap silme talebiniz, destek departmanı tarafından işleme alınır ve en kısa sürede hesap silme işleminiz tamamlanır.
 6. Hesap silme işlemi için izleyebileceğiniz diğer bir yol ise; https://form.btcturk.com bağlantısını tıklayarak, öncelikle üyelik bilgileriniz ile giriş yapmaktır.
 7. Mail adresinizi girerek giriş yaptıktan sonra, mail adresinize gelen doğrulama linkini tıklayınız.
 8. Karşınıza açılan sayfada yer alan kategorilerden ‘hesap işlemleri’ ni seçiniz.
 9. Bu sekmeden sonra açılan kısımda sizden istenilen kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili alanlara yazınız.
 10. Talep konusu ve talep nedenleri kısmına hesap silme isteğinizi belirtiniz.
 11. Bu işlemlerden kısa bir süre sonra tarafınıza gelen mail ile hesap silme işleminizin gerçekleştirildiği bildirilecektir.

BtcTurk Telefondan Hesap Silme Linki 2024

BtcTurk uygulamasına ait aktif hesabınızı bilgisayarlarınız aracılığı ile silebileceğiniz gibi akıllı telefonlarınızı kullanarak da silebilirsiniz. Telefonlarınız aracılığı ile mail atabileceğiniz gibi btcturk telefondan hesap silme linki https://form.btcturk.com bağlantısını da kullanabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz