Gizli Partner Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Gizli partner uygulamasına ait hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm aşamaları sizler için araştırdık. Yazımızda yer verdiğimiz hesap silme adımlarını sırası ile takip ederek kolay bir şekilde hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

gizli partner

GİZLİ PARTNER HESABI SİLME ADIMLARI

  1. Gizli partner uygulamasına ait hesabınızı silmek için üye olurken bildirdiğiniz bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde hatırlamanız gerekmektedir.
  2. Gizli partner uygulaması aracılığı ile hesap silme işlemleri maalesef gerçekleştirilmemektedir.
  3. Önceleri diğer sitelerde de olduğu gibi ayarlar ve hesap ayarları kısmından kolay bir şekilde hesap silme işleminin yapılabildiği Gizli Partner sitesinde artık, sadece mail aracılığı ile hesap silme talepleri işleme alınmaktadır.
  4. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, bu uygulama da kayıtlı olan e-mail adresiniz üzerinden gizlipartnerapp@gmail.com e-mail adresine, hesap silme talebinizin yazılı olduğu bir metin hazırlamak olacaktır.
  5. Yazmış olduğunuz hesap silme talebinizde, kişisel bilgileriniz ve gizli partner üyelik bilgilerinizin de yer alması gerekmektedir.
  6. Gönderimini gerçekleştirdiğiniz hesap silme talebi, gizli partner sitesinin müşteri temsilcileri ve uygulama geliştiricileri tarafından incelenemeye alınacaktır.
  7. Yetkili departmanın inceleme işlemleri sonrasında hesap silme işlemleriniz tamamlanacaktır.
  8. Bu işlemlerin tamamlanması ile ilgili olarak tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderimi sağlanacaktır.

GİZLİ PARTNER TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Gizli partner uygulaması için hesap silme işlemleriniz yukarıda sırası ile anlatılmıştır. Sadece mail yolu ile gerçekleştirebileceğini hesap silme işlemlerinizi, diz üstü ve masa üstü bilgisayarlarınız ya da tabletleriniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gizli partner telefondan hesap silme linki gizlipartnerapp@gmail.com e-mail adresini kullanarak, telefonlarınızda yer alan e-posta uygulamaları ile de rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz