Hepsiburada Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Hepsiburada sipariş takibinizi istediğiniz zaman Hepsiburada internet sitesi veya Hepsiburada uygulaması üzerinden online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hepsiburada’dan yapacağınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini gönderi numaranızı kullanarak hemen öğrenebilirsiniz. Hepsiburada uygulamasını kullanarak siparişiniz kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren geçen süreci adım adım takip edebilirsiniz.

1

Hepsiburada Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Hepsiburada’dan verilecek siparişlerin takibini yapmak için Hepsiburada internet sitesini veya Hepsiburada uygulamasını kullanabilirsiniz. Hepsiburada sipariş takibi, kargonuzun hangi firma ile taşındığına göre değişiklik göstermektedir. Hepsiburada’dan verilen siparişler, HepsiJET veya Hepsiburada ile anlaşmalı diğer kargo şirketleri ile taşınmaktadır. Hepsiburada sipariş takibi için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

  • Hepsiburada’dan vermiş olduğunuz siparişlerin takibi için ilk yöntem, Hepsiburada üyeleri için daha avanatajlı olan, Hepsiburada sitesi veya Hepsiburada uygulamasındaki “Siparişlerim” bölümüne girmelisiniz. Siparişleriniz arasından durumu öğrenmek istediğiniz siparişin yan bölümündeki ok işaretine tıklayınız. Açılan sütundaki “Kargo Takibi” kısmına tıklayınız.
  • Hepsiburada siparişinizi takip etmek için ikinci yöntem, üye olmayan kişilerin de kullanabileceği bir yöntemdir. Arama motoruna “Hepsiburada üye girişi” yazdığında çıkan arama sonucuna tıklamalısınız. Açılan sayfada üye girişi kısmının yanında “Sipariş Takibi” başlıklı bir bölüm bulunmaktadır, bu bölüme tıklayarak siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.
  • Eğer siparişiniz HepsiJET ile teslim edilecekse, yukarıdaki yöntemler dışında, HepsiJET resmi internet sitesine girerek açılan ana sayfadaki en üst bölümde ilgili kısma gönderi takip numaranızı yazıp “Sorgula” butonuna basabilirsiniz.

Hepsiburada Siparişim Nerede?

Hepsiburada firmasını kullanarak yaptığınız alışveriş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Hepsiburada firması HepsiJET aracılığıyla siparişinizi en hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Hepsiburada sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Hepsiburada Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Hepsiburada firmasından verilen siparişlerin gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Hepsiburada sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Hepsiburada sipariş gönderi no sorgulama için şu yollardan bir tanesini kullanabilirsiniz:

  • Hepsiburada internet sitesinden veya Hepsiburada uygulaması üzerinden “Siparişlerim” bölümüne girdiğinizde ve siparişinizi gösteren sütunun en sağındaki ok işaretine tıkladığınızda gönderi numarası dahil olmak üzere siparişiniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
  • Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Hepsiburada İletişim Numarası Nedir?

Hepsiburada firmasını kullanarak yaptığınız alışveriş teslimatlarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Hepsiburada müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 252 40 00 şeklindedir.

Hepsiburada Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Hepsiburada’dan verilen siparişler ister HepsiJET ile ister Hepsiburada anlaşmalı bir kargo şirketiyle taşınıyor olsun siparişinizin için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Hepsiburada’nın kendi kargo şirketi olan HepsiJET ile taşınan kargolar için Hepsiburada sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

HepsiJET hafta içi açılış saati: 09.00 (her gün)

HepsiJET hafta içi kapanış saati: 18.00 (her gün)

HepsiJET hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

HepsiJET hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 18.00

HepsiJET firması Pazar günleri mesai yapmamaktadır, Pazar günü teslim edilmesi gereken siparişler bir sonraki gün teslim edilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz