Trendyol Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Trendyol sipariş takibinizi istediğiniz zaman Trendyol internet sitesi veya Trendyol uygulaması üzerinden online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol firmasından yapacağınız alışverişlerde teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini gönderi numaranızı kullanarak anında öğrenebilirsiniz. Trendyol uygulamasını kullanarak siparişiniz kargoya verildiği andan itibaren geçen süreci adım adım takip edebilirsiniz.

3

Trendyol Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Trendyol’dan verilecek siparişlerin takibini yapmak için Trendyol internet sitesini veya Trendyol uygulamasını kullanabilirsiniz. Trendyol sipariş takibi, gönderinin hangi firma ile taşındığına göre değişiklik göstermektedir. Trendyol’dan verilen siparişler, Trendyol Express veya Trendyol ile anlaşmalı diğer kargo şirketleri ile taşınmaktadır. Trendyol sipariş takibi için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

  • Trendyol Express için sipariş takibini iki şekilde yapabilirsiniz. Trendyol hesabınızdaki “Siparişlerim” bölümüne girdiğinizde durumunu öğrenmek istediğiniz siparişe tıklamalısınız. Açılan sayfada “Kargom Nerede?” yazan butona tıkladığınız zaman gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz.
  • Trendyol Express ile taşınan kargonuzu takip etmenin diğer yöntemi ise Trendyol Express resmi sayfasına girmelisiniz. “Gönderim Nerede?” başlıklı bölüme gönderi numaranızı yazıp sorgulama yaparak gönderinizin durumu takip edebilirsiniz.
  • Trendyol siparişiniz eğer Trendyol Express dışındaki bir kargo şirketi tarafından taşınıyorsa Trendyol uygulamasındaki “Siparişlerim” bölümünde istediğiniz siparişe tıkladığınızda “Kargom Nerede?” butonunu kullanarak gönderinin durumunu öğrenebilirsiniz ya da gönderinizin taşındığı kargo şirketinin kendi sitesinden gönderi numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Trendyol Siparişim Nerede?

Trendyol firmasını kullanarak yaptığınız alışveriş için sipariş takip sorgulaması yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Trendyol firması Trendyol Express aracılığıyla siparişinizi en hızlı şekilde teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz bölgeye göre teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Trendyol sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Trendyol Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Trendyol firmasından verilen siparişlerin gönderi numarası, sipariş takibinizi yapabilmek ve siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken numaradır. Trendyol sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Trendyol sipariş gönderi no sorgulama için şu yöntemlerden bir tanesini deneyebilirsiniz:

  • Trendyol internet sitesinden veya Trendyol uygulaması üzerinden “Siparişlerim” bölümüne girdiğinizde ve siparişinizin üzerine tıkladığınızda gönderi numarası dahil olmak üzere siparişiniz ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
  • Trendyol müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı telefon ile öğrenebilirsiniz.

Trendyol İletişim Numarası Nedir?

Trendyol firmasını kullanarak yaptığınız alışveriş teslimatlarında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Trendyol müşteri hizmetleri numarasını arayarak problemlerinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla çözebilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası  0 212 331 0 200 şeklindedir.

Trendyol Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Trendyol Express firmasıyla taşınan siparişinizin için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Trendyol sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Trendyol Express hafta içi açılış saati: 09.00 (her gün)

Trendyol Express hafta içi kapanış saati: 21.00 (her gün)

Trendyol Express hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

Trendyol Express hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 21.00

Trendyol Express firması Pazar günleri mesai yapmamaktadır.

Mesaj Bırakabilirsiniz