Munzur Su Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Munzur Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Ambalajlı hazır su markaları arasında en başarılı firmalardan birisi elbette Munzur Su’dur. Tunceli’nin Ovacık ilindeki fabrikada otomasyon sistemlerle el değmeden üretim yapan Munzur Su, 2018 yılında yayınlanan Gıda Hareketi raporunda en sağlıklı 4. su markası olmuştur. İçilebilir su değerleri en yüksek sulardan olan Munzur Su yumuşak bir içime sahiptir. İzmir, İstanbul, Ankara ve diğer Anadolu illerinde bayileri olan Munzur Su yeni bayilik taleplerini de kabul ediyor. Munzur Su bayilik almak istiyorsanız yazımızdaki bilgiler ile firmaya nasıl bayi başvurusu yapılır, bayilik alma şartları nelerdir öğrenebilirsiniz.

Munzur Su Bayilik Şartları

Munzur Su bayilik şartları

 • Munzur Su firması ile uyumlu çalışabilecek, girişimci ve yatırım gücü olan adayların bayilik başvurusu yapmasını bekliyoruz.
 • Bayilerimize damacana su sevkiyatı konusunda kolaylıklar sağlıyoruz. Sipariş ettiğiniz damacanalar güvenle şubenize kadar gönderiliyor.
 • Müşteri odaklı çalışacak, güler yüzlü, Munzur Su kurumsal kimliğine uygun davranacak kişiler ile çalışılacaktır.
 • Bayi adaylarımız dükkanlarında çalışacak dağıtım personelini kendileri bulacaktır. İşe alınan personellerin kılık kıyafeti düzgün olmalıdır.
 • Dağıtım için gerekli olan vasıtaları bayi adaylarımız almalı veya kiralamalıdır. Dağıtım için kullanacağınız araçlara yatırım yapabilecek sermayeniz olmalıdır. Motorsiklet veya ticari araç kullanılabilir.
 • Bayi adaylarımız Teminat Mektubu vermelidir.
 • Dükkan açılışı yapıldıktan sonra Munzur Su standartlarında hizmet vermek şarttır.

Munzur Su Bayilik Başvurusu 2022’de nasıl yapılır?

Munzur Su bayilik başvurusu

Munzur Su Tunceli’den çıkan içimi çok lezzetli olan, piyasada oldukça fazla taliplisi olan bir su markasıdır. Damacana satış işine girmeyi planlıyorsanız bu fırsatı kaçırmadan Munzur Su bayilik talebinizi yapmalısınız. Aşağıdaki iletişim adreslerinden Munzur Su firma yetkililerine ulaşmak mümkün. Bizlerin tavsiyesi firmaya e-Mail yolu ile ulaşmanız ve “Munzur Su bayilik almak istiyorum” başlıklı bir e-mail göndermenizdir.

Firma yetkilileri sizinle ilgilenecek ve Munzur Su bayilik sistemi hakkında size ekstra bilgiler verecektir. İşte ilgililer için firmanın iletişim bilgileri;

Adres: Ziyaret Köyü – Gözeler Mevkii OVACIK – TUNCELİ
TEL: + 90 428 514 42 42
e-Mail: info@munzursu.com

Mesaj Sayısı(8)

 1. ekrem sezgin
 2. Volkan YILMAZ
 3. Murat
 4. Ramazan
  • Bayram
 5. Kenan Çoban

Mesaj Bırakabilirsiniz