Taşkesti bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Ambalajlı su firmaları arasında işini en iyi şekilde yapan, en sağlıklı sulardan birini üreten Taşkesti Su bayilik veriyor. Daha çok Ankara ve civar bölgelerde kullanılan Taşkesti Su lezzetli ve yumuşak bir içime sahip. Dolum tesisi Bolu’da yer alan Taşkesti Su 2018 yılında yayınlanan “Gıda Hareketi” raporuna göre “en sağlıklı 5. su firması” olmuştur. Bu başarıyı sonuna kadar hak eden Taşkesti Su damacana su sektöründe yoluna emin adımlarla devam edebilmek için yeni bayilerin başvurularını bekliyor. Siz de Taşkesti Su bayilik almak istiyorsanız yazımızdan bayilik başvurusu nasıl yapılır ve firmanın şartları nelerdir öğrenebilirsiniz.

Bolu’daki üretim tesisinde tamamen el değmeden, otomasyon sistemler ile şişelenip, özenle ambalajlanan Taşkesti Su doğal mineralli sudur. Suyun çıkış kaynağı dış etmenlere karşı korunmaya alınmış ve suyun kalitesi düzenli olarak ölçülmektedir. 2018 yılında açıklanan raporda en kaliteli 5. su olmayı başaran Taşkesti güvenli ve içilebilir suyun ismidir.

Taşkesti Su Bayilik Şartları ve Özellikleri

Taşkesti Su Bayilik şartları

  • Taşkesti Su ailesine katılmak isteyen girişimci adayların bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Taşkesti Su’dan bayilik almak için bu sektöre gereken yatırımı yapabilecek finansal gücünüz olmalıdır. Damacana su sektörü için kullanılabilir sermayeniz varsa hemen bayilik başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.
  • Bizimle çalışacak olan bayilerin müşteri odaklı, güleryüzlü, çalışkan ve etik kurallara uyumlu olmasını arzuluyoruz.
  • Bayilerimize eğitim, pazarlama ve reklam destekleri sunuyoruz. Taşkesti Su markasının gücünü arkanızda hissedersiniz ve bu sayede sektör hakkında bilmeniz gerekenleri hızlıca öğrenip, sektöre tam uyumlu hale gelirsiniz.
  • Bayilerimiz dağıtım araçlarını kendileri satın almalı veya kiralamalıdır. Dağıtım için motorsiklet veya ticari araçlar kullanabilirsiniz. Sadece motorsiklet veya sadece ticari araç ile de dağıtım yapabilirsiniz.
  • Bayilik almak isteyen adaylarımız dükkan açmayı planladıkları lokasyonu bize bildirmeli ve bizden onay beklemelidir.
  • Bayilik sistemimize katılacak olan adaylarımız ile yüz yüze görüşme yaparak işin detaylarını görüşüyoruz.
  • Bayi adayımız ile anlaşılması halinde sözleşme yapılır ve şube açılışı gerçekleşir.

Taşkesti Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Taşkesti Su bayilik başvurusu

Taşkesti Su bayilik alarak alanında başarılı bir firmanın desteğini arkanıza almış olacaksınız. Zaten Taşkesti markası oldukça bilinen bir markadır. Bayilerine de her türlü kolaylığı ve desteği sağlar. Hemen bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Karşınıza açılan sayfadaki formda “Bayilik Talebi” kısmından firmaya bayi olma isteğinizi iletebilirsiniz.

Taşkesti Su Bayilik Formu: https://www.taskestisu.com/iletisim

Firma İletişim
Adres: Oruç Reis Mah. Giyimkent 15. Sokak No: 63/A Esenler/İSTANBUL
TEL: (212) 232 03 36
e-Mail: bilgi@taskestisu.com

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar! Damacana bayiliği nasıl alınır? 2021 franchise ücretleri ne kadar?

Mesaj Bırakabilirsiniz