Saka Su Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Saka Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Kaliteli bir damacana su üreticisinden bayilik alarak sektöre giriş yapmak isteyenler için bu yazımızda Saka Su bayilik başvurusu nasıl yapılır ve Saka Su’nun bayilik şartları nelerdir anlatmaya çalıştık. En kaliteli su firmalarından olan Saka’dan bayilik nasıl alınır bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

2004 yılında kurulan Saka Su %100 hijyenli olarak el değmeden üretim yapmaktadır. Sakarya-Hendek’te bulunan fabrikada şişeleme işlemlerini yapan fimra AB uyum yasaları çerçevesinde Doğal Mineralli Su ruhsatını alan ilk firmadır. Yıllık 1 milyar litre kapasitesi ile çalışan firma ülkemizdeki sayılı kaliteli su firmalarından birisidir. Yatırımlarını her geçen gün arttıran firma 2009-2010 yılları arasında 5 milyon dolar maliyetle ilave hat ekleyerek çalışma kapasitesini arttırmış ve sektördeki payını büyültmüştür. 2014 yılında cam şişe su , 2016 yılında da maden suyu üretmeye başlayan firma bayilik ağına da çok önem veriyor. Türkiye’nin her noktasında yaygınlaşmaya çalışan Saka Su bayilik vermeye devam ediyor.

Saka Su Bayilik Şartları

saka su bayilik şartları

Saka Su’dan bayilik alarak kendi su satış dükkanınızı açmak istiyorsanız aşağıdaki kriterlere uymalısınız.

– Su sektörüne gerekli yatırımı yapabilecek finansal gücünüz olmalıdır.
– Su dağıtımı için gerekli olan binek araç ve motorsiklet gibi ekipmanlara sahip olmalısınız.
– Depolama yapmak için gereken dükkana, ve dükkan içerisinde ihtiyaç duyulacak bilgisayar, telefon, dağıtım personellerine sahip olmak.

Not: Dükkanda çalışacak personelin eğitimi ücretsiz olarak Saka Su tarafından verilecektir. Ayrıca dükkanda kullanılacak dağıtım araçları için kaplama, personelin kıyafetleri ve dükkan tabelası, reklam için broşür basmak Saka Su tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.

Saka Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

saka su bayilik başvurusu

Yukarıdaki şartları yerine getirebiliyorsanız Saka Su bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Saka Su Bayilik Başvurusu: https://www.sakasu.com.tr/bayilik-basvuru-formu

Linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan formu doğru bir şekilde doldurup göndererek Saka Su bayilik başvurusu sürecinizi başlatmış olursunuz. Firma yetkilileri titizlikle bayilik başvurunuzu değerlendirecek ve sizi bu konu hakkında bilgilendirecektir. Bu süreçde bir miktar bekleyebilirsiniz, o sırada bayilik için ihtiyacınız için gerekli personeli bulmak, dükkan ayarlamak gibi işlerinizi halledebilirsiniz.

One Response

  1. mehmet kocasüleyman

Mesaj Bırakabilirsiniz