Nesle Pure Su Bayiliği Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Nesle Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Yetişkin bir insanın gün içerisinde ortalama olarak 2 litre su tüketmesi tavsiye edilmektedir. Alanında yetkin bilin adamlarınca tespit edilen bu oran hamile kadınlarda 3 litreye kadar çıkmaktadır. Şehir şebeke suyunun kalitesi ülkemizin bir çok noktasında kötü olunca doğal kaynak suyu üreten firmalara talep artmıştır. Günlük su ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bireyler 19 Lt. damacana su ürünlerine talep göstermektedir. Eğer siz de bu iş koluna girerek damacana su dükkanı açmak istiyorsanız Nestle Pure Life ailesine katılabilirsiniz. İçimi kaliteli ve pH derecesi yüksek olan Nestle Pure Life su bayilik alarak damacana satış mağazanızı açabilirsiniz.

2001 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Nestle bu alanda Sanko Holding ile ortaklık yapmış ve 2002 yılından itibaren Nestle Pure Life adlı doğal kaynak suyunun üretimini yapmıştır. Şu an pek çok iş yeri ve evde kullanılan Nestle Pure Life Su yumuşak içimi ve kalitesi ile takdir toplamaktadır.

Nestle Pure Life Su Bayilik Şartları 2024

nestle pure life su bayilik

  • Girişimci ruhlu, çalışkan kişilerin bayilik talepleri değerlendirilmeye alınır.
  • Daha önce bu sektörde tecrübe yaşamış olanlar tercihen değerlendirilecektir.
  • 19 lt. damacana su satış sektörü için yapılacak yatırımı karşıyalabilecek finansal gücü olan kişiler bayilik başvurusu yapmalıdır.
  • Damanaca su sektöründe dükkan kurma ve ekip oluşturma işinde bilgili olmalısınız.
  • Bayilik başvurusu yapacak olan yatırımcıların motorsiklet, binek otomobil gibi dağıtım araçlarına gereken yatırımı yapması gerekir. Bu masraflar yatırımcıya aittir.
  • Dükkan dekorasyon ve tadilat işlemleri de yatırımcılar tarafından karşılanacak ve dükkan içerisi satışa hazır hale getirilecektir.

Editörün Notu: Nestle Pure Life su bayilik almak için gereken yatırım miktarı ne kadar bunu bilemiyoruz. Çok büyük ihtimalle Nestle firması bayilerine toplu olarak alacakları damacana adetine bağlı olarak fiyat çıkartıyordur. En net bilgileri almak için yazımızın sonunda paylaşacağımız iletişim kanalları ile Nestle Pure Life yetkililerine sorabilirsiniz.

Nestle Pure Life Su Bayilik Başvurusu

nestle pure life su bayilik başvurusu

Özellikle iş yerleri tarafından tercih edilen Nestle Pure Life doğal kaynak suları oldukça fazla talep görüyor. Damacana satış işine girmeye karar verenler aşağıdaki iletişim kanalları yoluyla Nestle şirketine ulaşabilirler. Şirket halihazırda bulunduğunuz bölgede bayilik verme eğilimindeyse sizi bilgilendirecek ve bayilik sistemini tanıtacaktır.

Firma İletişim
Adres: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:2 Akkom Ofis Park, 3.Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul
TEL: (216) 636 69 00

One Response

  1. serdar karaahmetoglu

Mesaj Bırakabilirsiniz