Şırlan Su bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Doğal Kaynak Suyu bayiliği arayanlar için bir önerimiz de Şırlan Su firmasıdır. 1983 yılından beri Aydın’ın Nazilli ilçesindeki İsabeyli beldesinden çıkartılan suyun kaynağı dış tehditlere karşı korumaya alınmış suyun kalitesi korunmuştur. 2008 yılında İsabeyli Belediyesi bünyesinde üretime başlayan Şırlan Su tamamen modernize edilmiş, otomatik dolum tesisleriyle hizmet vermektedir. Firmanın tesisi 1000 m2’lik kapalı alan üzerinde kurulmuştur. Tesis günlük 20 bin damacana üretim kapasitesi ile çalışmakta ve üretimlerin tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan onay almıştır. Şırlan bayilik almak isteyenler bu yazımızdan hareketle firmaya bayi olma taleplerini ileterek Şırlan Su firmasının bayisi olabilirler.

Şırlan Bayilik Şartları ve Özellikleri

Şırlan Bayilik şartları

  • Şırlan firması ile damacana su sektörüne girmeyi düşünen girişimci adayların bayilik başvurusu yapmasını bekliyoruz.
  • Firmamız ile çalışacak kişilerin kurum kültürümüze uygun olmasına dikkat ediyoruz.
  • Bayilik almak isteyen adaylar damacana su dükkanı açmak istedikleri lokasyonu bize bildirmelidirler. Bayi adayının çalışmayı belirttiği il / ilçe ve mahalle Şırlan’ın yatırım hedefleri arasında yer alırsa bayi adayı ile görüşmeler başlatılır.
  • Firmamıza yapılacak yatırım şubenin açılacağı konuma ve bayi adayının sipariş geçeceği damacana miktarına göre değişecektir.
  • Bayi adayları damacana su dükkanı için bir depo kiralamalı ve bunun dekorasyon, tadilat işlerini yaptırmalıdır. Dükkan kiralamak ve tadilat işlerini yaptırmak bayi adayına aittir. Bütçenize uygun olarak bir dükkan kiralamalısınız ve dükkanın gerekli hallerde tadilatını yaptırmalısınız.
  • Dağıtım için kullanılacak araçların alımı bayi adayına aittir. Bayilerimiz motorsiklet veya ticari araç ile damacana su dağıtımı yapabilirler.
  • Bayide çalışacak personeller bayilik sahibi tarafından işe alınacaktır.

Şırlan Bayilik Şırlan Bayilik Başvurusu

Şırlan bayilik başvurusu

Doğal Kaynak Suyu sektörünün en bilinen markalarından birisi olan Şırlan ile çalışmak size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Hem popüler olması hem de fiyat avantajının olması damacana su dükkanınızdan kısa sürede kar elde eder hale gelmenizi sağlayacaktır. Eğer Şırlan ile çalışmaya karar verdiyseniz aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtasıyla firmaya bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz.

Firma, bayilik istediğiniz bölgede yatırım yapmayı düşünüyorsa sizinle iletişime geçecek ve sizleri bilgilendirecektir.

Firma İletişim
Adres: İsabeyli Beldesi Nazilli / AYDIN
TEL: +90 256 347 60 61
e-Mail: info@sirlan.com.tr

One Response

  1. Musa

Mesaj Bırakabilirsiniz