Victoria Secret Bayilik! 2024 franchise ücreti ne kadar? Şartlar neler?

Dünyanın en ünlü iç giyim üreticisi olan Victoria’s Secret iç çamaşırı alanında büyük bir başarı sağlamıştır. Kendi üretimi olan ürünlerinin kalitesi ve stilleri ile tüm dünyada adından söz ettirmeyi başarmış bir firmadır. Daha çok kadınlara yönelik iç giyim ürünleri üretimi yapan firma bunlara ek olarak pijama, mayo, bikini, dış giyim ürünleri ve ayakkabı da üretmektedir.

Elbette en başarılı olduğu konu ise kadın iç giyim ürünleri üretimi üzerinedir. Bu ün onu dünya genelinde bilinir kılmış ve Victoria’s Secret ürünlerine olan ilgiyi artırmıştır. Eğer siz de Victoria’s Secret bayilik alarak bu markanın franchise’ı olmak istiyorsanız bu yazımızdaki bilgiler işinizi görecektir.

1977 yılında Amerika merkezli moda şirketi olarak kurulan Victoria’s Secret günümüzde küresel piyasadaki en başarılı iç giyim üreticisi olmayı başarmış bir firmadır. Kendine özgü tasarımları ve ürün tanıtım defileleri ile fenomen olmuş olan Victoria’s Secret tarz sahibi kadınların ilk tercihlerinden birisi olmuştur.

Victoria’s Secret Bayilik Veriyor Mu?

Victoria's Secret bayilik veriyor mu

İç giyim üzerine bir iş kurmak isteyen girişimciler bu alanda en başarılı firma olan Victoria’s Secret firması ile çalışmak, bu firmanın bayisi olmak istiyorlar. Sektörün en popüler markası olması nedeniyle Victoria’s Secret’a büyük bir ilgi oluşmuş durumda. Türkiye’de bu firmanın bayisi olarak satış yapmak isteyenler için biz de firmanın franchise – bayilik sistemi hakkında araştırmalar yaptık ve bazı bilgiler edindik.

Resmi websitesinde bu durumla ilgili bir yazı yayınlayan Victoria’s Secret bayilik vermediğini belirtmiştir. Kendilerine çok fazla bayilik talebi geldiğini belirten, ama bunların hiç birini kabul etmediklerini belirten firma bayilik – franchise yoluyla şube açmadıklarını kesin olarak belirtmiştir.

Şu ana kadar İstanbul’da Victoria’s Secret’ın 3 adet mağazası açılmıştır ve bunların tamamı firmanın kendisi tarafından kurulmuş ve işletilmektedir. Dışarıdan yapılan bayilik başvuruları kabul edilmemektedir.

Victoria’s Secret Alternatifi İç Giyim Markaları

Victoria's Secret alternatifi

Victoria’s Secret’ın bayilik vermemesi nedeniyle alternatif iç giyim markalarına göz atmanızda fayda vardır. Elbette bu firmalar Victoria’s Secret kadar ünlü, popüler markalar değildir. Ancak iç giyim üzerine bir mağaza açmayı planlayan kişilerin ürün tedarik sorununu aşmasını sağlayacak firmalardır. Aşağıda verdiğimiz konumuzdaki firmalar bir çok çeşitte kadın iç giyim ürünleri üretmekte ve bayilikler vermektedir.

One Response

  1. Dilan karakuş

Mesaj Bırakabilirsiniz