Penti franchise bedeli, 2023 bayilik şartları ve isim hakkı ücreti

Ülkemizde iç giyim sektörünün liderlerinden olan Penti kaliteli ürünleri ile Türk insanının en çok tercih ettiği iç giyim firması olmayı başardı. Şubelerinde müşterilerine her bütçeye uygun ürünler sunması nedeniyle pazardaki en tutulan firma olan Penti bayilikler veriyor. Bu yazımızda Penti bayilik başvurusu nasıl yapılır, Penti’nin bayilik şartları nelerdir anlatıyoruz.

1950 yılında iki kardeş tarafından kurulan firma o zamanlar genellikle öğretmenlerin kullandığı ince kadın çorabı üretimini yapıyordu. Sektördeki ihtiyacı gideren iki kardeş Öğretmen Çorap adlı markayı kullanarak üretim yapıyordu. Firmanın ikinci kuşak temsilcisi olan Sami Kariyo ise firmanın başına geçince markalaşma yönünde büyük adımlar attı ve bunun neticesinde firmanın ismi PENTİ olarak tescil edildi.

90’lı yılları da yatırım yaparak geçiren Penti Çorlu’da son teknoloji üretim tesisi kurarak pazardaki pay oranını arttırdı. Yılda 86 milyon kadın çorabı üreten firma sadece bununla sınırlı kalmadı ve kadın iç giyim, plaj giysileri gibi alanlarda da üretime başladı.

Şuan 400’den fazla şube ile hizmet veren Penti 2019 yılında bu sayısı arttırmayı hedefliyor. Yeni bayilikler veren firma iç giyim – çorap sektörüne girmek isteyenleri firmalarından bayilik başvurusu yapmasını talep ediyor.

Penti Bayilik Şartları ve Özellikleri

penti bayilik şartları

– İç giyim sektörüne girmek isteyen çalışkan ve girişimci kişiler ile çalışmak istiyoruz.
– Sektöre gereken yatırımı yapabilecek finansman gücü olan kişileri arıyoruz.
– Penti çatısı altına katılarak iç giyim sektöründe arkanızda güçlü bir tedarikçinin olacağından emin olabilirsiniz.
– Ürün tedariki konusunda Penti’nin gücünü hissedersiniz.
– Firmamız sayesinde moda ve trendleri yakalayabilir, Penti’nin avantajlarını fark edebilirsiniz.

Not: Penti için yapılması gereken yatırım miktarı + isim hakkı bedeli gibi konularda bilgi almak için sayfanın en altında paylaşacağımız iletişim hatlarını arayabilirsiniz.

Penti Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

penti bayilik

İç giyim sektöründe arkanızda Penti gibi dev bir markanın olmasını istiyorsanız ve Penti’den bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki mail adresi ile Penti yetkililerine ulaşabilirsiniz.

e-Mail : sales@penti.com.tr

Buraya Penti şubesi açmak istediğinize dair bir mail attığınız takdirde firma yetkilileri size süreç hakkında bilgiler verecek ve sizden detaylı bilgiler anlatılacaktır.

Penti Firma İletişim

Adres : Basın Ekspres Yolu, Kavak Sokak No:3
Eresinler SER Plaza, A-B BLOK KAT 4-5,
34197 Yenibosna – İstanbul
Tel : 0 (212) 987 41 00

Mesaj Sayısı(24)

 1. Saim çakır
 2. Sultan öztürk
 3. Nagihan
 4. İzzettin Baykuş
 5. Mehmet emin
 6. Yasemin Balkaya
  • Sinan emlek
  • Esra
 7. Dogan tatar
 8. Saliha ergül
 9. serve aktaş
 10. Serpil yılmaz
 11. Fatih
 12. Ronya
 13. Taha Tufanlı
 14. Songül Mutlu
 15. Suat
 16. Hayri

Mesaj Bırakabilirsiniz