Zühre Giyim Bayilik Ücreti Ne kadar? Nasıl alınır – Şartları neler?

Tesettür giyim sektörüne girmeye karar verenler için Zühre Giyim bayilik fırsatını öneriyoruz. Bu sektöre girecek olanlar için güncel, moda olmuş tesettür ürünlerini tedarik etmenin çok önemli olduğunu söylemeliyiz. Bunun için Zühre Giyim’den bayilik alarak kolaylıkla trendleri takip edebilir, kaliteli bir tesettür giyim mağazasına sahip olabilirsiniz.

2004 yılından bu yana tesettür giyim sektöründe yer alan Zühre Giyim uzun yıllarda elde ettiği üretim tecrübesiyle bayan pardesü, ferace, kap, tunik gibi ürünlerde başarısını ispatlamıştır. Bugün Türkiye’de 300’den fazla bayi ile çalışan Zühre yurt dışına da ihracat yapıyor. Orta Doğu’da ürünlerine oldukça fazla talep olan Zühre Giyim tesettür giyim alanında lider firmalardan birisi.

Zühre Giyim Bayilik Şartları ve Özellikleri

zühre bayilik şartları

Tesettür giyim sektöründe trendleri belirleyen firmalardan olan Zühre tesettür pardesü, ferace, kap, etek, şal, elbise, pantolon, bluz üretiyor. 500 farklı mağaza ile hizmet veren Zühre mağaza sayısını artırmak için yeni bayilikler vermeye devam ediyor. Zühre bayisi olmak için aşağıdaki şartlara göz atabilirsiniz;

  • Tesettür giyim sektörüne girmek isteyen girişimci kişilerin bayi başvurularını bekliyoruz.
  • Zühre Giyim olarak tesettür sektöründe lider firmalardanız. Bayimiz olarak tesettür modasını yakından takip edebilir en yeni, trend ürünleri mağazanızda satışa sunabilirsiniz.
  • Tesettür sektöründe Zühre markasını kullanarak kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Bizden bayilik alarak kaliteli ve herkesçe bilinen bir markanın ismini kullanmış olacaksınız.
  • Açılacak Zühre şubesini yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda açmalısınız. Çarşı, park, cadde kenarlarındaki dükkanlarda Zühre şubesi açabilirsiniz. Ya da AVM’lerde bir şube açabilirsiniz.
  • Franchise isim hakkı bedeli alınmaktadır.

Not: Yapılacak yatırımın bedelini öğrenmek için firma yetkilileri ile telefonda görüşmelisiniz. Ayrıntılı görüşmelerde firma yetkilileri franchise – bayilik almak için gereken miktarı size bildirecektir.

Zühre Giyim Bayilik Başvurusu

zühre bayilik

Tanınmış bir marka, son derece kaliteli ürünler… Tesettür mağazası açmak isteyenler bu fırsatı sakın kaçırmasın. Zühre Giyim bu sektörde çalışabileceğiniz en kaliteli firmadır. Hemen bayilik başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Zühre Giyim Bayilik Başvurusu: http://www.zuhre.com.tr/bayilik

Karşınıza çıkan sayfadaki formda sizden istenen tüm bilgileri doğru olarak doldurun ve gönderin. Firma görevlileri en kısa sürede bayilik başvurunuzu inceleyecek ve size dönüş yapacaktır.

One Response

  1. MAHMUT ÜMİTKAN

Mesaj Bırakabilirsiniz