Pull And Bear Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Pull and Bear bayiliği satın almak istiyen bireyler aşağıdaki franchise yazımızdan yardım alabilmektedir. Yazı içerisinde Pull and Bear franchise bedelinden bayilik şartlarına, bayilik ücretinden müşteri iletişim numarasına kadar pek çok detay yer almaktadır.

Pull and Bear 1991 yılında kurulmuş bir giyim firmasıdır. Firmanın ilk kuruluş amacı açık bir uluslararası misyon ve çerçeve ile hareket ederek genç insanları giydirmektir. Oldukça rahat bir giyim anlayışı sunan bu firma, klişelerden uzaklaşmıştır. İnsanların konfor ile ilgili tüm beklentilerini karşılamayı amaç edinen firma, uluslararası trendleri sokakta kullanılan giyim ile birleştirmiştir. Revaçta olan kulüplerin tarzlarına uygun yeni işler en iyi fiyata bu marka ile sunulmaktadır.

İlgili marka yeni teknolojilerden ve sosyal hareketlerden yararlanmaktadır. Buna ek olarak sanat ve müzik trendleri de takip edilmektedir. Sayılan bu maddeler kıyafetlerin yalnızca tasarımlarında yer almamakta aynı zamanda mağazalarda da kullanılmaktadır.

Pull and Bear bayiliği açmak günümüzde mümkün değildir. Bunun nedeni markanın yeni mağazalarının açılışında eski personellerini görevlendirmesidir.

Pull And Bear Bayilik Şartları Nelerdir?

Pull and Bear bayiliği şartları için gereken ilk madde bireyin üçüncü kişi olmamasıdır. Pull and Bear yalnızca kendi mağazasını kendi açan bir markadır ve içerdeki personelleri ile yeni mağaza açılışı yapmaktadır. Buna ek olarak sağlanması gereken koşullar şu şekildedir:

  • Tipik profil tercihen moda sektöründe yer almalıdır.
  • Perakende satış deneyimine sahip olan insanlar bu işi yapabilmektedir.
  • Pull and Bear firmasında çalışacak olan insanların bu markayı daima bir ileriye taşıma hedefi olmalıdır.
  • Bireylerin finansal kapasiteye erişmesi için yeterli bilgi birikimine ve yatırıma sahip olması gerekmektedir.
  • Kişilerde yönetim yeteneği olmalıdır.
  • Markanın ulusal ve uluslararası düzeyde başarılarını korumaya yönelik olarak uygun bir pazar tercih edilmelidir.
  • Marka imajına ait tüm unsurlar tutarlı olmalıdır. Örnek olarak personeller, mağaza konumu, bölge ve dekorasyonun birbiri arasındaki uyum verilebilmektedir.
  • Mağazanın açılacağı alan ya şehrin merkezinde ya da alışveriş merkezi içerisinde olmalıdır.
  • Alanın ortalama 750 m2 boyutunda ve 18 m uzunluğunda olmasına dikkat edilmelidir.

2022 Pull And Bear Franchise Bedeli Ne Kadar?

Firmanın franchise bedeli hakkında bilgi yer almamaktadır. Bu bedel donanıma, yatırıma, yönetime, personele, yasal dayanaklara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Pull And Bear Bayiliği Nasıl Alınır?

Pull and Bear bayiliği almak için üçüncü şahıslar işlem yapamamaktadır. Bir Pull and Bear mağazasında çalışmak isteyen kişilerin mağazaya başvuru yapması gerekmektedir. Diğer markalardan farklı anlayışı ve yenilikçi yaklaşımı ile bu firma, henüz bayilik vermeye başlamamıştır. Bu nedenle tek bir merkezden yönlendirilen personeller ile yeni mağazalar açılabilmektedir. Yeni mağazalar için genel olarak AVM’ler ve şehrin merkezleri tercih edilmektedir.

Belirli bir zaman sonra bayilik vermeye başlayabileceği düşünülen marka ile ilgili yeni gelişmeleri web adresinden öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak contact.tr@pullandbear.com adresine mail atarak da bayilik sorgusu yapabilirsiniz.

Pull And Bear’in Kaç Tane Bayisi Var?

Pull and Bear bayi sayısı toplam 76 pazar içinde 970 tanedir. Mağazalar içinde online olanlar da vardır.

Pull And Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Pull and Bear müşteri hizmetleri telefon numarası 85 02 82 50 04 şeklindedir. Pull and Bear franchise hizmeti ile ilgili bu numaradan yararlanabilirsiniz. Bu telefon numarasına ek olarak 0800 44 88 21 21 9 numarasını sabit hatlardan arayabilirsiniz. Firmaya ait contact.tr@pullandbear.com adresine ileti göndererek talep ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz