Adidas Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Adidas online mağazası üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişinize ait kargo takip bilgilerine, yine internet üzerinden erişebilirsiniz. Bunun için gerçekleştirmeniz gereken işlemleri sizler için derledik.

Adidas sipariş takip işlemlerinizi, internet erişimi olan tüm elektronik cihazlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler için takip numarasına ya da gönderi numarasına eksiksiz bir şekilde ihtiyaç bulunmaktadır. Ancak, bu numaraların olmaması durumunda da sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz farklı yollar mevcuttur.

3

Adidas Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Adidas sipariş takip işlemleriniz için tercih edebileceğiniz seçenekler şu şekildedir;

 • Öncelikle satın aldığınız ürünlerin kargoya verilmesi ile size iletilen bilgi mesajında yer alan bağlantı linkini ziyaret ederek, sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • https://www.adidas.com.tr/tr linkini tıklayınız ve Adidas resmi internet sitesine giriş yapınız.
 • Sayfanın sağ üst kısmında yer alan profil ikonunu tıklayınız. Açılan sayfada yer alan e-posta ve parola bölümlerini doldurunuz.
 • Yönlendirileceğiniz sayfada ‘hesabım’ sekmesini tıklayınız. Ardından ‘siparişlerim’ sekmesini tıklayınız.
 • Bu alanda tüm satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz tüm ürünlerinizi görebilir ve sipariş takip işlemini yapmak istediğiniz ürünü tıklayarak tüm ayrıntılara erişebilirsiniz.
 • https://www.adidas.com.tr/tr linkini tıkladıktan sonra, sağ üst kısımda yer alan ‘sipariş takibi’ sekmesini tıklayarak, yönlendirildiğiniz sayfada yer alan e-posta ve sipariş takip numarası alanını doldurunuz.
 • Tercih edeceğiniz bu yöntem ile de sipariş takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aynı zamanda, Adidas müşteri hizmetleri ya da teslimat yapacak kargo firması ile de irtibata geçerek, sipariş takip kodunuzu ilettikten sonra işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adidas Siparişim Nerede?

Adidas sipariş sorgulama işleminiz için ilgili markanın internet sitesine üye girişi yapabilir ya da ana sayfada yer alan ‘sipariş takibi’ bağlantısını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kargo firması ile görüşebilir ya da kargo firmasının resmi internet sitesi üzerinden sahip olduğunuz takip numarası ile sipariş sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adidas Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Adidas sipariş gönderi no sorgulama işlemleriniz içinde tercih edebileceğiniz farklı yollar bulunmaktadır. Bunlar;

 • Öncelikle tarafınıza iletilen bir bilgilendirme mesajının olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Sizlere iletilen bir mesaj yok ise, Adidas internet sitesine üye girişi yaptıktan sonra ‘siparişlerim’ sekmesinin altında satın aldığınız ve kargoya verilen ürünlerinize ait gönderi numaralarına erişim sağlayabilirsiniz.
 • Gönderi numaranızı öğrenmek için Adidas müşteri hizmetlerini arayabilir ya da internet sitesi üzerinden destek departmanına e-posta atmayı tercih edebilirsiniz.

Adidas İletişim Numarası Nedir?

Adidas müşteri hizmetleri yetkililer, sizlere online alışveriş işlemi sürecinde yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra; ürünler ile ilgili sorularınız, ödeme ile ilgili soru ve sorunlarınız ile satın aldığınız ürünlerin teslimat süreçleri konusunda da hizmet sağlamaktadır. Adidas müşteri hizmetlerine, internet sitesin belirtilen saat aralıklarında erişim sağlayabilirsiniz.

Adidas Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Adidas sipariş saatleri şu şekilde belirlenmiştir,

 • Adidas hafta içi açılış:7/24
 • Adidas hafta içi kapanış: 7/24
 • Adidas hafta sonu açılış: 7/24
 • Adidas hafta sonu kapanış: 7/24

Adidas online mağaza üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize ait ürünler, teslimatı gerçekleştirecek kargo firmasının mesai gün ve saatlerine göre teslim edilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz