Kargoist Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2023)

Kargoist kargo sipariş takibinizi online olarak istediğiniz zaman kolayca yapabilirsiniz. Kargoist kargo firması aracılığıyla yapılacak sipariş teslimatınızın ne zaman gerçekleştirileceğini internet sitesi üzerinden anında öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin sipariş gönderi numaranızı kullanarak adım adım kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

444

Kargoist Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Kargoist kargo sipariş takibi yapmak için Kargoist kargo internet sitesini kullanabilirsiniz. Kargoist kargo sipariş takibi için şu adımları uygulamalısınız:

  • “Kargoist” kelimesini cihazınızda kullandığınız arama motorunuzda aratarak Kargoist kargo resmi sitesine girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ana sayfada “7/24 Online Gönderi Takibi” başlıklı bölümdeki “Gönderi numarası” yazan kısma gönderi takip numaranızı yazmalısınız.
  • Gönderi taki numaranızı yazdıktan sonra “Gönder” butonuna basmalısınız.
  • Kargoist kargo gönderi takip sorgulama sonucunuzu inceleyebilirsiniz.

Kargoist Siparişim Nerede?

Kargoist kargo firmasını kullanarak verdiğiniz sipariş için sipariş sorgulama yaparak siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargoist kargo firması hızlı teslimat özelliği sayesinde siparişinizi 24 saat içinde teslim etmeyi hedeflemektedir ancak bazı durumlarda, sipariş verdiğiniz saat ve bulunduğunuz teslimat bölgesine göre sipariş teslimatınızda gecikmeler yaşanabilmektedir. Siparişinizin geciktiği durumlarda Kargoist kargo sipariş sorgulaması yaparak kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Kargoist Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Kargoist kargo sipariş numarası, sipariş takibinizi 7/24 gerçekleştirebilmek ve siparişinizde herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde tüm aksakıkları giderebilmeniz için bilmeniz gereken gönderi numaranızdır. Kargoist kargo sipariş numaranızı sipariş gönderi no sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Kargoist kargo sipariş gönderi no sorgulama için şu yolları kullanabilirsiniz:

  • Kargoist kargo resmi internet sitesine girerek sağ üst bölümde bulunan “Giriş” kısmına girmeli ve karşınıza çıkan bilgileri yazarak hesap girişi yapabilirsiniz. Ardından istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Kargoist kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak bazı şahsi bilgilerinizi müşteri temsilcisine verdiğiniz durumda sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.
  • Hangi siteyi kullanarak siparişi oluşturduysanız bu sitenin “siparişlerim” bölümünden veya siparişiniz kargoya verildiğinde Kargoist tarafından size gönderilen SMS ya da e-mail yoluyla iletilen bilgilerden kargo sipariş gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Kargoist İletişim Numarası Nedir?

Kargoist kargo firmasını kullanarak yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Kargoist kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisi aracılığıyla sorunlarınızı giderebilirsiniz. Kargosit kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 477 34 74 şeklindedir.

Kargoist Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Kargoist kargo firmasıyla taşınan kargonuzun için hafta içi ve hafta sonunda teslimatının yapılması mümkündür. Kargoist sipariş saatleri ve muhtemel teslimat saatleri şu şekildedir:

Kargoist hafta içi açılış saati: 09.00 (her gün)

Kargoist hafta içi kapanış saati: 18.30 (her gün)

Kargoist hafta sonu açılış saati: Cumartesi – 09.00

Kargoist hafta sonu kapanış saati: Cumartesi – 14.00

Kargoist firmasında Pazar günleri mesai yapılmamaktadır bu nedenle Kargoist firması kargo teslimatınız Pazar günü gerçekleştirilemez ve bir sonraki iş gününde teslimatlar yapılmaya devam eder.

Mesaj Bırakabilirsiniz