Akbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu 2024

akbank kesintiler suruyor 896173 5

 

Akbank ATM’lerinin yeri ile ilgili teklifimizde öncelikle Akbank’ın kurumsal yapısından bahsetmek doğru olacaktır. 1948 yılında ağırlıklı olarak Kayserili 6 işadamı tarafından Adana’da kurulan, hatta adını Adana ve Kayseri illerinin baş harflerinden alan Akbank, bugün Türkiye’nin farklı illerinde 770 şubesi ve dahası ile Türkiye’nin en büyük özel bankasıdır. 5.000 ATM, bankalardan biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bankanın da kurucularından olan Sabancı ailesi, Akbank’ın %49’una sahiptir. Kalan %51’lik kısım ise farklı zaman dilimlerinde gerçekleştirilen halka arzlarla işlem görmektedir. Yani bir bakıma Akbank kim diye merak ediyorsanız bankanın yönetiminin Sabancı ailesinde olduğunu söyleyebiliriz.

Belirtildiği gibi Akbank’ın Türkiye genelinde 5.000 ATM’si bulunmaktadır. Birçok kez yılın en iyi bankası seçilen Akbank, Türkiye’de sürekli büyümeyi ve istihdam yaratmayı hedefliyor ve web sitesinde de belirtildiği gibi vizyonu Türkiye’yi geleceğe taşımaktır. Bu nedenle sürekli büyümek zorunda olan bankanın ATM’lerin yerleştirilebileceği bir yere ihtiyacı var. Akbank için ATM’niz var diyorsanız size bu konuda detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Akbank’a ATM slotu kiralamanın avantajları

ATM’ler, müşteri alışkanlıklarına göre küçük ve sürekli hareket etmeyen sistemlerdir. Bu açıdan bakıldığında,

  • Küçük bir yerden ciddi kiralama rakamları kazanabilirsiniz,
  • Süreklilik arandığından dairenizi uzun süredir kiraladığınızı varsayabilirsiniz,
  • Akbank gibi köklü bir şirket sizin daimi kiracınız olacak,
  • Her ay düzenli ve garantili yıllık kira artışı ile kiranızı alırsınız,
  • Yıllık kiranızı alırsınız,
  • Güvenilir bir kiracınız var.

ATM Teklif Başvuru Formu

Akbank, her türlü öneri ve görüş için sitedeki iletişim formundaki mesajları düzenli olarak kontrol etmektedir. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi ATM önermek istediğiniz bölge ve neden ATM görmek istediğiniz ile ilgili soruyu iletişim formundan detaylı ve açıklayıcı olarak buraya yazınız, banka yetkililerinin olumlu veya olumsuz cevaplar gönderecekleri Formdaki bilgilerinizde e-posta adresinize.

ATM kiralama ücretleri ne kadar?

3 metrekare yer kaplayan ATM’ler için bankaların ödediği kiralar sizi şaşırtabilir. ATM’nin konumuna göre değişen kiralama fiyatları yıllık 160.000 TL ile 500.000 TL arasında değişmektedir. Yani aylık 15.000 TL’den 40.000 TL’ye kadar her yerde 3 metrekarelik dairenizden kira geliri elde edebilirsiniz. Önerdiğiniz bölgede Akbank ATM yoksa ve önerdiğiniz yer Akbank ATM’si için uygunsa bu numaralardan satın alma şansınız olabilir.

Eminseniz sadece Akbank’a değil diğer bankalara da kiralık yer önerebilirsiniz.

One Response

  1. Sertaç Türkmen

Mesaj Bırakabilirsiniz