Odeabank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu 2023

odeabank atm gunluk para yatirma ve cekme limiti ne kadar1 1627466144

Odeabank ATM Sitesi Öneri ve Başvuru Formu üzerine hazırladığımız bu yazımızda ATM tavsiyesi, ATM site başvurusu ve site teklifinde dikkat edilmesi gereken noktaları ifade etmeye çalışacağız.

Ülkemizde Bank Audi Sal şirketi tarafından kurulan Odeabank, 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. İlk şubesini 1 Kasım’da İstanbul Maslak’ta resmen açan Odeabank, aynı yıl birçok yerde şubeler açtı. 2020 yılında 50 şubeyi aşan Odeabank, olabildiğince büyümek ve yeni şehirlerde var olmak istiyor. Odeabank ile ilgili diğer detaylar ise;

2020 yılı itibari ile 50 mağazayı aşarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Şube ile birlikte ATM sayısını da artırmak isteyen Odeabank, merkezi bir lokasyonda ATM’ye uygun tüm arsaları kiralayarak müşterilerine daha yakın olmaya çalışıyor. Bu yazımızda yeni ATM açmak isteyen Odeabank için Odeabank ATM yer önerisi ve başvuru formu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Obeabank ATM lokasyonu kiralamanın faydaları nelerdir?

ATM kurulumuna uygun araziniz varsa, arazinin ekspertizini sağlamak için Odeabank ile çalışabilirsiniz. Odeabank ATM lokasyonunun avantajları;

 • Odeabank yeni kurulan bir banka olduğu için mülkünüzde çok uzun süredir kiracı bulunuyor.
 • Kurumsal, dünyaca ünlü bir kiracınız olduğu için kira ödemelerinde sorun yaşamazsınız.
 • ATM alanındaki kiralamalar yıllık peşin olarak ödenir. Önceden kiralamak size çok yardımcı olacaktır.
 • Küçük bir alanda çok yüksek kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

ATM Teklifleri için Başvuru Forumu

Odeabank web sitesine giriş yaptıktan sonra menüleri kullanarak iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz. İletişim formunda İletişim Nedeni (öneriler) > Şubeler ve ATM’ler > ATM hizmetleri > ATM yeri/talebi > kategorilerini işaretledikten sonra iletişim forumunda aşağıdaki noktalardan oluşan bir mesaj oluşturmanızı rica ederiz.

 • Ülke açık adresi
 • metrekare alan
 • faturalandırma durumu
 • cephe hakkında bilgi
 • fotoğraflar
 • Bu bölgede Odeabank ATM ihtiyacına ilişkin motivasyon mektubu
 • Tahmini kiralama fiyatı

Bu bilgileri yazılı olarak dolduran ve iletişim formu aracılığıyla bilgilerini ileten kişiler, talepleri inceledikten sonra olumlu veya olumsuz geri bildirim alabilirler. İletişim formunun direkt adresine BURADAN ulaşabilirsiniz.

ATM kiralama ücreti nedir?

ATM’ler genellikle 3 ila 10 metrekare arasında yer kapladıkları için ekonomik olarak kabul edilir. Halbuki; İşlek bir cadde üzerinde ATM dostu arsada yıllık 100.000 TL ile 500.000 TL arasında değişmektedir. Ortalama bir ATM ülkesinde yıllık kiralama ücretleri 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

İstediğiniz kirayı alabilmek için bankaya yakınlarda bir ATM varmış gibi hissettirmeniz gerekiyor. ATM’ye uygun arsanız varsa sadece Odeabank’a değil, bölgede ATM’si olmayan tüm bankalara mail atmanızı öneririz.

Mesaj Bırakabilirsiniz