Ambar bayilik fiyatı ve franchise bedeli 2024! Bayilik şartları nelerdir?

Ambar giyim sektörünün öncü markalarından bir tanesidir. Ambar bayiliği alarak bu öncü markanın temsilcileri arasında yerinizi alarak güzel kazançlar elde etmeniz mümkündür. Tekstil her ne kadar riskli bir alan olarak bilinse de Ambar, temsilcilerine ve müşterilerine güven vermektedir. Ambar sayesinde siz de tekstil sektöründe öncüler arasında yerinizi alabilirsiniz.

ambar giyim

Ambar Bayilik Şartları Nelerdir?

Ambar bayiliği şartları yerine getirildikten sonra siz de kazançlı bir kapıyı açmış olmanın verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz. Ambar bayiliğini almak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Ambar tarafından konulan şartlara itimat etmek,
 • Dükkanı insan trafiğinin yoğun olduğu yerlere açmak,
 • Dükkan içini Ambar tarafından belirlenen kurallara göre düzenlemek,
 • Dükkan yakınlarında başka bir Ambar marka bulunmaması gibi şartlar en temel olanlar arasında yer alır.

Bayilik almak için yerine getirilmesi gereken farklı kurallar da bulunmaktadır. Ambar merkezinin size bayiliği verebilmesi için mutlaka şartları yerine getirdiğinizi onaylaması gerekmektedir. Titizlik ve kaliteyle hareket eden Ambar, sizi pek çok markanın arasında farklı ve ayrıcalıklı kılacak. Modayı yakından takip ederek güzel paralar kazanmanın keyfini çıkaracaksınız. Marka yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da büyümeye devam etmektedir.

2024 Ambar Franchise Bedeli Ne Kadar?

Eğer siz de Ambar bayisi olmak isterseniz, ilk etapta mutlaka isim bedelini ödemeniz gerekir. İsim bedeli 8 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu bedel ilk etapta yalnızca isim bedelini karşılayacak olup, bedelin dışında ödenmesi gereken masraflar da bulunmaktadır.

Ambar Bayiliği Nasıl Alınır?

Ambar bayiliği almak için kurumun resmi internet adresini ziyaret edin. İletişim kısmında bayilik linkine tıklayın. Ardından bayilik formunu doldurun. Firma yetkilileri sizinle iletişime geçeceklerdir.

Kaç Tane Ambar Bayisi Var?

Ambar bayi sayısı güncel olarak 30’dur. Bayi sayısının her geçen gün artması planlanmaktadır. Marka bayilikler vererek ağını genişletmeyi hedefler. Merkez mağazası İzmir’de bulunan Ambar 1995 yılında kurulan köklü markalar arasında yer alır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan marka, yatırımcılara da kapılarını açarak bayilik sistemiyle hizmet sunmaktadır. Hazır müşterisi, tescillenmiş kalitesi ve güçlü bayilik sistemiyle Ambar tam da aradığınız markadır.

Ambar Müşteri Hizmetleri İletişim

Ambar müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Kurumla iletişime geçmek isteyen kişilerin firma internet adresini ziyaret ettikten sonra iletişim linkine tıklamaları yeterli olacaktır. Bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olmanız gerekmektedir.

 

Mesaj Sayısı(19)

 1. pervin kamiloğlu
  • Meryem Ceylan Acar
 2. Mehmet akif erbaş
 3. Canan
  • Dünya
 4. sultan
 5. Derya
  • Yasin TAŞDEMİR
 6. Meryem Ceylan Acar
 7. Köksal GÜLER
 8. Mert Can
 9. Mine Çetinkaya
 10. Funda Aras
 11. Merve
 12. BÜŞRA

Mesaj Bırakabilirsiniz