Tudors Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Tudors Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde 1998 yılından beri hizmet veren ve erkek giyim mağazaları arasında en çok tercih edilen isimlerden birisi olan Tudors, gömlek denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisidir. Reklamlarında kendisini “Gömlek Krallığı” olarak tanımlayan Tudors, son yıllarda ismini ilk çıktığı zamanlara göre çok daha fazla duyurmayı başarmıştır. Buna bağlı olarak Tudors’un bayi sayısında da artışlar olmaya başlamıştır.

Doğru bir reklam çalışması ile kendisini içerisinde bulunduğumuz yıllarda daha iyi tanıtmayı başaran Tudors, bu sayede yatırımcıların da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Şimdilerde bir bayilik açmak isteyenlerin aklına gelen isimler arasında yer almaktadır. Tudors bayilik vereceği kişilere belli başlı şartlar koşar ve bu şartlar doğrultusunda bayisinin açılmasına izin verir.

Zara Bayilik Şartları, Ücreti

Tudors Bayilik Şartları Nelerdir?

Tudors bayisi açmak isteyen birisinin, markanın belirlediği şartlar konusunda bir fikir sahibi olması gerekmektedir. Tudors bayilik şartları nelerdir diye merak edenler için, bu şartlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Tudors bayilik vereceği kişilerin bu işte az da olsa deneyim sahibi olmasını bekler.
  • Yeterli sermayeye sahip olunup olunmadığına bakar
  • Markanın ismini taşıyacak olan mağazanın büyüklüğü, bu konuda önemli noktalar arasındadır.
  • Tudors bayilik vereceği kişilerden belli bir katılım bedeli ister. Bu bedelin kabul edilmemesi halinde, bayilik vermez.
  • Bayilik yalnızca AVM’ler için ve işlek caddelerde yer alan dükkanlar için verilmektedir.
  • Franchise bedelinin ödenmesi gerekmektedir.

Turdors bayiliği alacak birisinin öncelikle bu şartları sağlaması ve kabul etmesi talep edilir.

Tek Balık Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Tudors Franchise Bedeli Ne Kadar?

tudors franchise bedeli

Her marka, adına açılacak olan bir mağazadan, katılım payı diye nitelendirilen bir isim hakkı ücreti istemektedir. Bayilik alacak birisinin öncelikle bu isme bir ücret ödemesi gerekir. Bir defalığa mahsus ödenen bu ücret, tek sefer verilen bir kira gibi düşünülebilir. Tudors da bu ismine açılacak bir dükkan için şartların sağlanması halinde, açılmaya izin vermek için isim hakkı ücreti talep eder.

Tudors bayiliği açabilmek için ihtiyaç duyulan ortalama sermayenin 100 bin dolar civarında olduğu biliniyor. Ayrıca Tudors, bayilerine özel olarak pazarlama ve iş geliştirme gibi eğitimler de sunuyor. Açılan mağazadan elde edilen kar marjının, %40’a ulaştığı yine bilinenler arasında.

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları, Ücreti

Tudors Bayiliği Nasıl Alınır?

Tudors bayiliğine başvurmadan önce, yukarıda bahsi geçen şartların sağlanıp sağlanmadığından emin olmalısınız. Aksi takdirde yaptığınız başvuru olumlu değerlendirilmez. Eğer şartları sağlıyorsanız Tudors bayiliği almak için;

  • Markanın yetkili isimleriyle görüşülmesi gerekmektedir.
  • Markanın resmi internet sitesi üzerinde bayilik başvurusu için herhangi bir form ve benzeri bir şey bulunmamaktadır.
  • Mağaza, bu konuda internet üzerinden belli başlı bilgiler paylaşmıştır. Merak edilen diğer tüm detaylar için yetkili isimlerle iletişim kurulması ve ayrıntıların bu şekilde öğrenilmesi gerekir.

Bayilik başvurusunu yaptıktan sonra şartları sağlayıp sağlamadığınıza bakılır. Eğer şartları tam anlamıyla sağlıyorsanız, bayilik alma sürecinde sorun yaşamazsınız ve talebiniz olumlu sonuçlanır.

Takıştır Bayilik Şartları, Ücreti

Tudors’un Kaç Tane Bayisi Var?

tudors bayi fiyati

Erkek gömlek markası olarak kendisini tanıtan Tudors, dünya genelinde hizmet veren ülkemizde de tercih edilen markalardan birisi. Tudors’un dünyada 15 ülkede hizmet verdiği biliniyor. Bu hizmet noktalarında ulaştığı bayi sayısının da 220’den daha fazla olduğu söyleniyor.

Tudors bayi sayısı ülkeler bazında bakıldığında, en fazla Türkiye’de görülüyor. Türkiye’de son verilerde 176 mağazaya sahipti ve bu sayıyı arttırmayı hedefliyordu. Markanın hedefi 2023 yılına kadar dünya genelinde toplamda 500 mağazaya ulaşabilmek.

Samsung Bayilik Şartları, Ücreti

Tudors Bayilerinin Çalışma Saatleri

Tudors çalışma saatleri mağazanın nerede olduğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mağaza eğer AVM içerisindeyse, çalışma saatleri AVM ile aynı olmaktadır. AVM’ler genellikle 10:01 – 22:01 aralığında hizmet verir. Bu saat diliminden farklı saat aralığında da hizmet veren AVM’ler vardır. Çalışma saati de böyle bir durumda o saat aralığında olur. AVM dışında hizmet veren mağazaların çalışma saatleri de sabah 09:01 akşam 21:01’dir

Tudors Müşteri Hizmetleri İletişim

Tudors müşteri hizmetleri telefon numarası için +90 (850) 333 83 77 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin hizmet verdiği zamanlar Pazartesi – Cuma günleri aralığındadır ve sadece sabah 08:01’den akşam 18:31’e kadar erişim sağlanabilmektedir. Belirlenen bir çalışma saatleri aralığında müşteri hizmetlerine bağlanabilir, marka ile ilgili merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Ya da ürünlerle alakalı bilgi alabilirsiniz.

One Response

  1. Erdem

Mesaj Bırakabilirsiniz