Mavi Jeans Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Mavi Bayiliği Nasıl Alınır?

Giyim mağazası kurmayı düşünenler için bir franchise fırsatı da Mavi Jeans’dan geliyor. Ünlü giyim mağazası Mavi Jeans bayilik vererek mağaza sayısını arttırmayı hedefliyor. Şu an 300’ü kendi yönetiminde olan toplamda 372 adet mağazası olan Mavi Jeans bu mağazaların 72 tanesini franchise – bayilik yoluyla açmıştır.

Türkiye’de perakende giyim satışı sektöründe lider firmalardan birisi olmayı amaçlayan Mavi Jeans bu hedefini gerçekleştirebilmek için uzun süredir çalışıyor. 2013 yılında yatırımlarını büyüterek gelişmeye başlayan Mavi Jeans bu süreçte internet mağazasını da açmış ve günümüzün dijital dünyasına uyum sağlamıştır. Hem kendi içerisinde hem de franchise yolu ile açtıkları mağazaları en işlek cadde ve yoğun insan trafiğinin bulunduğu bölgelerde açan Mavi Jeans bu sayede insanlar tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

Daha çok AVM’lerde şubeleri olan Mavi Jeans elbette sadece AVM’lerde satış mağazası açmıyor. Eğer mağazanın kurulacağı bölgede yoğun alışveriş trafiğinin olduğu caddeler, yollar var ise buralarda da satış mağazası kuruluyor.

Mavi Jeans Bayilik Şartları

mavi jeans bayilik şartları

  • Giyim mağazası işletmek üzerine tecrübesi olan yatırımcı adayları öncelikli olarak tercih edilecektir.
  • Giyim sektörüne girmek için yeterli finansman gücüne sahip olan adayların başvurması beklenmektedir.
  • Mavi Jeans franchise yolu ile açtığı mağazalarına ürün tedarikini güvenli olarak gerçekleştirmektedir. Franchiselerimize en iyi ürünlerimizi göndermekteyiz.
  • Franchise ortaklarımız ile birlikte büyümek istiyoruz.
  • Kurum kültürümüze uyum sağlayacak ve bizimle birlikte kazanacak kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.

Mavi Jeans Bayilik Başvurusu ve Ücreti

Mavi bayiliği

Mavi Jeans resmi websitesinde bayilik ücreti ne kadardır belirtmemiştir. Ancak giyim mağazalarında m2 başına fiyatlandırma yapıldığını söyleyebilir. Mavi Jeans’ın şu ana kadar açmış oldukları mağazalardaki ortalama büyüklük 498 m2’dir. Özetle Mavi Jeans oldukça büyük mağazalar kullanıyor. Bu nedenle de bayilik ücretinin yüksek olacağını tahmin ediyoruz.

Ancak siz yine de bayilik başvurunuzu yapın ve ekstra bilgilendirme talep edin. Mavi Jeans her zaman franchise – bayilik yoluyla mağaza açmamaktadır. Aşağıdaki e-mail adresine firmaya bayilik almak istediğinizi içeren bir mail atarak bilgi talep etmelisiniz.

Mavi Jeans Bayilik Başvuru: company@mavi.com

Firma İletişim
Adres: Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 53 34418 Kağıthane/İstanbul
TEL: +90 212 371 20 00

Mesaj Bırakabilirsiniz