Burger House Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Burger House firmasının bayiliğini almak için yapılması gerekenleri ve uyulması gereken koşulları öğrenmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Burger House franchise koşullarını okuyarak hemen başvuru yapın.

Burger House firması, 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş olan ve günümüzde hem yurt dışında hem de yurt içinde pek çok farklı noktada hamburger satmaya başlamış olan bir firmadır. Kemal Gürer ve Özüm Sönmezalp girişimi ile beraber Bağdat Caddesi’nde ilk şube açılmıştır. “Gurme Hamburger” anlayışı ile kurulan ve kuruluşu itibari ile de bu konuda hizmet vermeye devam eden Burger House bayiliği alabilmek için firma ile iletişime geçilmesi yeterlidir. Siz de Burger House’a başvuru yaparak Burger House hamburger zincirine dahil olabilirsiniz

Burger House Bayilik Şartları Nelerdir?

Burger House şirketinden bayilik almak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gerekli bazı koşullar mevcuttur. Ancak Burger House bayiliği şartları, genel olarak Burger House firmasına başvuru yapılmasından sonra taraflara bildirilir. Bu nedenle de başvuru yapılmadan şartların net bir şekilde öğrenilebilme durumu mümkün değildir. Ancak genel olarak Burger House bayiliği alabilmek için maddi ve izin şartların yerine getirilmesi gereklidir. Ödenmesi gereken temel bayilik ücretinin ödenmesinden hemen sonra diğer koşullar taraflara bildirilir ve kişilere teslim etmeleri gereken evraklar bildirilir.

2022 Burger House Franchise Bedeli Ne Kadar?

Burger House bayilik ücretleri, 350.000 TL ile 600.000 TL arasında değişiklik gösterir. Bu ücretlerin verilme durumları, genellikle alınmış Burger House bayiliğinin açılacak olduğu konuma ve dükkan büyüklüğüne göre değişir. Açılacak olan bayilikte ne kadar fazla çalışan olacak ve çalışma alanı ne kadar büyük olacaksa ücretlerde de o denli artış olur. Ancak alınmak istenen Burger House bayiliği için minimum olarak belirlenmiş olan 350.000 TL’nin firmaya ödenmesi zorunludur.

Burger House Bayiliği Nasıl Alınır?

Burger House franchise alınabilmesi için firma ile iletişime geçilmesi gereklidir. Günümüzde bayilik hizmeti veren birçok firmada olduğu gibi Burger House bayiliği almak için internet sitesi üzerinden bir formun doldurulmasın gerek yoktur. Bayilik almak isteyen kişiler, iletişim bilgileri ya da mail adresi üzerinden şirket ile iletişim kurmalarından sonra bayilik başvurusunda bulunabilirler. info@burgerhouse.com.tr adresi ile beraber 0216 489 39 05 numarası üzerinden firma ile iletişim kurabilmek mümkündür.

Burger House’in Kaç Tane Bayisi Var?  

Burger House bayi sayısı, toplamda 32’dir. Bu bayilerin 28’i Türkiye yani yurt içinde, kalan 4 tanesi ise yurt dışındadır. Yurt içinde hizmet vermekte olan Burger House bayilerinin birçoğu İstanbul’dadır. İstanbul’da hizmet vermekte olan 20 şubenin yanında Ankara’da 5, Bursa’da 2 ve Kocaeli’de 1 şubesi mevcuttur. İstanbul ve diğer şubeleri, Mudanya, Kadıköy, Çankaya, FSM, Şaşkınbakkal, Çankaya, Niyazi, Hunat, Bilkent, Yeşilköy, Ataşehir, Levent, Acıbadem, Şişli, Beylikdüzü, Ümraniye, Balgat, Cevizli, Eyüp, Altunizade, Ortaköy, Bahçeşehir, Ataşehir, Acarlar, Ataşehir, Çakrazşeyhler Köyü, Söğütözü, Ataşehir Atatürk, Esenkent, Girne, Bahçelievler ve Yeni Şehir semtlerinin farklı noktalarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Burger House Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Burger House firması ile kurulmak istenen iletişimler için şubelerinin telefon numaraları kullanılır. Burger House müşteri hizmetleri telefon numarası olarak belirli bir numara mevcut değildir. Bu nedenle de şikayet, istek veya diğer sorunlar için siparişin alınmış olduğu şubeler ile iletişimlerin kurulması gereklidir. Firmanın internet adresi üzerinde bir iletişim formunun olmamasından dolayı, şikayetler için mutlaka firmanın iletişim bilgileri arasında yer alan mail adresi kullanılmalıdır.

Mesaj Bırakabilirsiniz