Kumpir Bayiliği Veren Firmalar: Kumpir bayiliği nasıl alınır? Bayilik alma şartları Franchise bedeli ve malitesi

Kumpircilik sektörüne girmek isteyenler için en önemli şey kaliteli bir bayi ile çalışmaktır. Genel olarak kumpir sektöründe kar marjları %100 kadar olmaktadır. Bu nedenle de kumpir sektörü yatırımcıları cezbetmektedir. Bu yazımızda sizlere kumpir bayiliği veren firmalar hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızdaki firmalar ile temas kurarak bayilik alıp kumpir dükkanı sahibi olabilirsiniz.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi

tarihi ortaköy kumpircisi

2 farklı konsept ile kumpir bayiliği veren Tarihi Ortaköy Kumpircisi “İstanbul İçi Bayilik” ve “İstanbul Dışı Bayilik” olarak bunları sınıflandırıyor. İstanbul’da kumpirci açmak isteyen kişiler için anahtar teslim şube kurulumu yapılıyor ve size sadece dükkanınızı işletmek kalıyor. İstanbul’daki bayi adaylarından 110 bin TL + KDV bayilik bedeli, 60 bin TL + KDV de isim hakkı bedeli talep ediyor. İstanbul dışında şube kurmak isteyenler ise sadece 38 bin TL + KDV bayilik bedeli ödüyor. İstanbul dışındaki bayilerde kurulum ve tadilat işlemlerini bayi adayı kendisi yapıyor.

BUNU DA OKUYUN: Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayilik Başvurusu – Şartlar ve Özellikler

Otantik Kumpir

otantik kumpir

AVM’de dükkan veya cafe house şeklinde bayilik veren Otantik Kumpir sadece kumpir satışı yapmıyor. Menüzü oldukça zengin olan firma böylece yatırımcılarının kısa zamanda yapmış oldukları yatırımı amorti etmelerini sağlıyor. Türkiye genelinde bayilikler veren firma AVM modeli için 50 m2 ila 85 m2 arası bir alana sahip olmanızı şart koşuyor. Cafe House modeli için ise 100 m2 ila 150 m2 arası bir alana sahip olmanızı talep ediyor.

BUNU DA OKUYUN: Otantik Kumpir Bayilik Başvurusu ve Şartları

Mr. Kumpir

mr. kumpir

Kumpir sektörünün en bilindik markalarından olan Mr. Kumpir de bayilik veren firmalardan birisi. Yeni yatırımcılar ile şube sayısını arttırmayı amaçlayan firma bu nedenden ötürü düşük sermayesi olan kişilere bayilikler veriyor. Firmanın menüsünde kumpirin yanında ek olarak çeşitli fast-food ürünleri de bulunmakta.

BUNU DA OKUYUN: Mr. Kumpir Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kumpir Box

kumpir box

Kumpir Box firması da Türkiye genelinde bayilikler veriyor. Uzun zamandır bu sektörde başarılı işler çıkartan firma şu anda bir çok AVM’de bayiye sahip. Yatırımcı adaylarına az şart ve sermaye ile bayilik fırsatı sunan firma bu sayede şube sayısını arttımaya çalışıyor. Bu sektöre yatırım yapmak isteyen kişiler Kumpir Box firması ile beraber ürün tedarik ve işletme kurulumu sorunlarını aşabilir ve kaliteli bir şubeye sahip olabilirler.

BUNU DA OKUYUN: Kumpir Box Bayilik Başvurusu ve Şartları

Tappito’s

tappitos

İzmir merkezli olan Tappito’s firması kumpire farklı bir bakış açısıyla yaklaşmış ve kumpirin yanında kumruyu da menüsüne eklemiş. Bayi adaylarına bu iki ürünü satma imkanı veren firma anahtar teslim bayi kurulumu yapıyor. Dekorasyon ve tadilat işlemlerinde iç mekan m2 birim fiyatı 2 bin TL, dış mekan m2 birim fiyatı 2 bin 500 TL olarak ücretlendiriliyor.

BUNU DA OKUYUN: Tappito’s Bayilik Başvurusu ve Şartları & Özellikleri

Bebek Waffle & Kumpir

bebek waffle & kumpir

Adından da anlayacağınız üzere bu firma da kumpir ile waffle’ı aynı çatı altında buluşturmuştur. Bayilik almak isteyen kişilerden bir kereye mahsus olmak üzere 50 bin TL Franchise bedeli talep eden firma franchise süresini de 5 + 5 yıl olarak belirlemiştir. Bununla birlikte cirodan da %5 kar payı alınmaktadır.

BUNU DA OKUYUN: Bebek Waffle & Kumpir Bayilik Başvurusu ve Şartları

Kumpirci Açmak: Kumpirci dükkanı nasıl açılır? Maliyeti ne kadar? Kumpirci için gerekli belgeler ve şartlar

Mesaj Bırakabilirsiniz