Mackbear Coffee Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Mackbear Coffee için almak istediğiniz franchise ve bayilikler için yazımızı inceleyebilirsiniz. Mackbear Coffee için almak istediğiniz bayiliklere nasıl ulaşacağınızı da yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Mackbear coffee firması, 2009 yılında kurulmuş olan bir kahve üreticisidir. İlk şubesi Antalya’da kurulmuş olan Mackbear Coffee, bilinmek istemeyen bir dağcı tarafından kurulmuştur. Bu nedenle kurucusu saklı tutulan Mackbear coffe günümüzde pek çok farklı konumlarda hizmet vermektedir. Sizler de  Mackbear Coffee bayiliği alabilmek için başvuru yapabilir, yapmış olduğunuz başvuru ile beraber Mackbear Coffee kahve zincilerinin bir parçası olabilirsiniz.

Mackbear Coffee Bayilik Şartları Nelerdir?

Mackbear Coffee’nin bayiliklerinin alınabilinmesi için firma tarafından koşulmuş olan ilk şart, firmanın internet sitesi üzerinden ön başvuru sağlanmasıdır. Mackbear Coffee bayiliği şartları, yalnızca ön başvurusunu tamamlamış olan kişiler ile paylaşılabilir. Bu nedenden dolayı da firmadan bayilik alabilmek için belirenmiş olan koşullar net bir şekilde bilinmez. Ön başvurunun yapılmasından ve Mackbear tarafından uygun görülmüş olan kişilere yerine getirmeleri gereken şartlar daha sonra bildirilir. Bu şartların yerine getirilmesinden sonra bayilik alınır ve dükkan açılma hakkına sahip olunur.

2022 Mackbear Coffee Franchise Bedeli Ne Kadar?

Mackbear Coffee Franchise alınabilmesi için, bayilik almak isteyen kişilerin öncelikle 250.000 TL olarak belirlenmiş olan ücreti ödemeleri gereklidir. Bu ücret ödemesini gerçekleştirmelerinden sonra ise firma tarafından belirlenmiş olan diğer masraflar kişilere iletilecektir. Tüm ödemelerin yapılmasından sonra bayiliğin alım işlemi tamamlanmış olur. Mackbear coffee, bayilik bedeli olarak belirlemiş olduğu ücretten sonra diğer ücretlerin de bayiliğin alındığı kişiler tarafından ödenmesini talep eder. Ancak firma, kendisinden alınacak bayiliklerin her biri için aynı ücreti sunar.

Mackbear Coffee Bayiliği Nasıl Alınır?

Mackbear Coffee bayiliği almak için firma tarafından belirlenmiş olan bir ön başvuru formu mevcuttur. BU ön başvuru formu, doğru bir şekilde doldurulduktan ve firmaya iletildikten sonra firma, bayilik başvurusunu değerlendirmeye alır. Başvuru yapmış kişilere franchise verebilmek için uygun görürse kendileri ile iletişim kurarak süreci başlatırlar. Sürecin başlamasından sonra, öncelikle şartların yerine getirilmesi gereklidir. Bu şartlar firma tarafından belirlendiği ve sadece başvuru sahiplerine iletildiği için herkese iletilmez. Firmanın resmi sitesi üzerinden ulaşım sağlanan bayilik başvurusu formunda doldurulması gereken bilgiler şöyle sıralanmıştır:

  • Ad Soyad
  • Telefon
  • E-posta
  • Şehir
  • Mesaj

Bu basit bilgilerin doldurulmasından sonra, firma tarafından iletişimlerin sağlanması ile beraber bayilik başvurusu kabul edilen kişilere personel eğitimleri verilmeye başlanır. Bu eğitimler tamamlandıktan hemen sonra da bayiler açılabilir. Kişilerin teslim edilmesi gereken evraklar da daha sonradan kendilerine iletilecektir.

Mackbear Coffee’in Kaç Tane Bayisi Var?

Mackbear Coffee’nin toplamda 40’tır. Türkiye’nin farklı şehirlerinde ve ilçelerinde hizmet vermekte olan Mackbear Coffee bayi sayısı, her geçen gün firma tarafından verilen franchise ile beraber artmaktadır. Her şubesi birbiri ile aynı olan Mackbear coffee mağazasının Antalya, Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Bolu, Burdur, Çankırı, Denizli, Edirne, Eskiehir, Gaziantep, Isparta, Kastamonu, Kocaeli, Konya, Kütahya, Muğla, Nevşehir, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Yozgat, Aksaray, Kırıkkale, ve mersin’de şubelere sahiptir. Bunlarla beraber yurt dışında da 3 şubeye sahiptir.

Mackbear Coffee Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Mackbear Coffee ile iletişimlerin sağlandığı sabit bir Mackbear Coffee müşteri hizmetleri telefon numarası mevcut değildir. Firma ile kurulmak istenen iletişimler, ancak şubelerin iletişim numaraları üzerinden sağlanabilir. Şubelerin adres ve telefon numaralarının her birine Mackbear Coffee internet sitesinden ulaşılabilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz