Otantik Kumpir Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Otantik Kumpir Bayiliği Nasıl Alınır?

Kumpir sektörüne yönelik iş yapmak isteyen girişimciler için yeni bir bayilik dağıtan firmayı tanıtmak istiyoruz; Otantik Kumpir. Bu sektörün işini en iyi yapan firmalarından birisi olan Otantik Kumpir 1989 yılından beri sektörde. Başlangıçta sadece kumpir satış konsepti üzerine çalışan firma daha sonra konseptlerini yenilemiş ve farklı türde fast-food ürünlerini de üretip satmaya başlamıştır. Ancak yine de ana konsept kumpir üzerinedir. Yatırımcı kişiler ile Otantik Kumpir markası altında uyumlu bir şekilde çalışmak isteyen ve bu sayede şube sayısını arttırmayı amaçlayan firma tüm Türkiye genelinde bayilikler veriyor. Yazımızın içeriğinde Otantik Kumpir bayilik başvurusu yapabilmek için size gereken bilgileri paylaşacağız.

2 farklı konseptte bayilikler veren Otantik Kumpir yatırımcılarına “Fast Food Konsepti” ve “Cafe House & Restaurant Konsepti” arasında seçim şansı sunuyor. Fast Food konsepti için 50-85 m2 bir yere ihtiyacınız varken Cafe House konseptinde en az 100 ila 150 m2 arası bir alan şart koşuluyor.

Otantik Kumpir Bayilik Şartları ve Özellikleri

otantik kumpir bayilik şartları

  • 1989 yılında başladığımız bu sektörde bizimle birlikte kazanmak isteyen yatırımcı adaylarını Otantik Kumpir franchise sistemine davet ediyoruz.
  • Başvuracak adaylar franchise sistemimiz için gereken yatırımı yapabilecek finansal güce sahip kişiler olmalıdır. (Franchise bedeli işin boyutuna bağlı olarak değişecektir, detaylı görüşmeler sonucunda yatırımcıya yapması gereken yatırım bildirilir.)
  • Franchise bedeli bir kereye mahsus olarak alınmaktadır.
  • Fast Food konsepti ile bize katılmak isteyen kişiler AVM içerisinde bir yer kiralamalıdır. Kiralanacak noktanın 50 – 80 m2 olması gerekmektedir. AVM’nin sinema salonu,  iş yeri merkezlerine yakın olması önerilmektedir. Yoğun insan trafiğinin olması satış miktarlarını arttıracaktır.
  • Cafe House konsepti için 100 – 150 m2 arası bir yer kiralamalısınız. Uygun bir lokasyon bulabilmeniz için sizlere destek olmaktayız. Fizibilite çalışması ile sizin için uygun yer gösterimi yapmaktayız.

Otantik Kumpir Bayilik Başvurusu

otantik kumpir bayilik

Kumpir firmaları arasında Otantik Kumpir farklı 2 konsepti ile gerçekten de diğer firmalardan ayrılıyor. Cafe House konsepti ve daha düşük finansal gücü olanlar için AVM Fast Food konsepti ile de yatırımcı dostu olduğunu kanıtlıyor. Eğer yukarıdaki şartları karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız alttaki bağlantıyı kullanarak bayilik başvurunuzu firmaya iletebilirsiniz.

Otantik Kumpir Bayilik Başvurusu: http://www.otantikkumpir.com/

Firma İletişim
Adres: Melih Gökçek Bulvarı No:139/A İvedik O.S.B. Ankara
Tel: +90 312 472 64 46

Mesaj Bırakabilirsiniz