Coffeemania Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Coffeemania Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve zincirleri son yıllarda iş yapmak isteyenlerin sıkça başvurduğu firmalardır. İnsanların vakit geçireceği ve bir kaç bardak kahve içeceği bir şube kurmak isteyen kişiler kahve bayilikleri veren firmalar ile anlaşarak küçük bir şube kurmayı hedefliyor. Sektördeki kar oranlarının yüksek olması da insanları kahveci şubesi açmaya teşvik ediyor. Sektörde yüksek fiyatlar ile bayilik veren pek çok firma bulunmakta. Coffeemania ise düşük yatırım maliyetleri ile kahve şubesi kurmanıza olanak sağlıyor. Düşük maliyet ile yüksek karlılığı hedefleyen Coffeemania taşınabilir kahveci konsepti ile yatırımcıları karlı bir iş sahibi yapıyor. Makalemizde Coffeemania bayilik başvurusu hakkında bilgiler bulabilir, bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kiosk model taşınabilir kahve konsepti ile AVM, Havaalanı, Park ve bahçelerde kahve satışı yapabiliyorsunuz. Şirketin ürün yelpazesinde kahve harici bir çok soğuk-sıcak içecek ve tatlı grubunda ürünler bulunuyor.

Coffeemania Bayilik Şartları ve Özellikleri

coffeemania bayilik şartları

  • Düşük yatırım bedelleri ile kahveci açmak isteyen kişileri bayilik programımıza davet ediyoruz.
  • İşin gerektirdiği yatırım bedelini karşılayabilecek yatırımcı adayların başvurularını bekliyoruz.
  • Kiosk bayiliğimiz ile taşınabilir kahveci dükkanı açmanıza olanak sağlıyoruz.
  • Düşük risk ile sizi iş sahibi yapıyoruz
  • Tek kişi ile dahi yürütülebilen bir işe kavuşuyorsunuz.
  • Ürünlerimiz sadece kahveden oluşmaz. Soğuk sıcak pek çok içecek ve tatlı grubundan atıştırmalık ürünlerimiz mevcuttur.
  • Yapmış olduğunuz yatırım kısa zamanda amorti edilir, kara geçersiniz.
  • Kiosk cafenizi AVM, Hastane, Havaalanı, Park ve bahçelerde kurabilirsiniz.
  • Yoğun insan trafiğinin bulunduğu bölgelerde kiosk modelimiz ile yüksek satış rakamlarını yakalayabilirsiniz.

Editörün Notu: Coffeemania firma yetkilileri ile görüşmeye çalışıp kiosk model için fiyat almaya çalıştık ancak yetkililer ile telefonda görüşemedik. Firmadan franchise alabilmek için gereken yatırım miktarını e-Mail yoluyla öğrenebilirsiniz.

Coffeemania Bayilik Başvurusu 2022

coffeemania bayilik

Taşınabilir kahveci konsepti ile farklı bir çalışma fırsatı sunan Coffeemania’dan bayilik almak düşük sermayesi olan kişiler için hayli cezbedici. Bir dükkan kiralamadan, şubede 5-10 tane personel çalıştırmadan tek kişi ile işleyebilen bir kahveci açma imkanına sahipsiniz. Firmadan bayilik almak için hemen aşağıdan bayilik formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Umurbey Mahallesi 1501 Sokak No: 2 / A Alsancak / İZMİR
e-Mail: info@coffeemaniam.com

Mesaj Bırakabilirsiniz