Kahve Deryası Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Deryası Bayiliği Nasıl Alınır?

Kaliteli bir kahve şubesine sahip olmak için işini iyi yapan firmalar ile çalışmak gerekir. Kahveci sektörü her geçen sene giderek büyüyen bir sektör. Böyle olunca da piyasadaki rekabet şartları artmış durumda. Sektörün pek çok köklü firması yeni şubelerini franchising yolu ile açarak popülerliğini ve karlılığını artırmanın amacında. Kahve Deryası firması da o firmalardan birisidir. Yeni bir girişimin peşinde olan, kahveci şubesine sahip olmak isteyenler bu firmadan bayilik alarak şubelerini açabilirler. Kahve Deryası bayilik başvurusu nasıl yapılır, bayi olma şartları nelerdir makalemizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm noktalarında bayilikler veren Kahve Deryası şube açmak isteyenlerin işlek bir cadde üstünde veya AVM’de dükkan kiralamasını şart koşuyor. Firmanın diğer şartları ve franchise sistemi özellikleri aşağıdadır;

Kahve Deryası Bayilik Şartları ve Özellikleri

kahve deryası bayilik şartları

  • Kahve Deryası kurum kültürüne uyum sağlayabilecek girişimci kişilerin bayilik başvurusu yapmasını bekliyoruz.
  • Firmamız yeni şubelerini franchise yolu ile kurmakta, yatırımcı ile birlikte kazan-kazan ilkesiyle çalışmaktadır.
  • Açılacak olan şube cadde üstünde yoğun insan trafiğinin bulunduğu bölgelerde veya büyük AVM’lerde olmalıdır.
  • Bayi adaylarımız ile yüz yüze görüşme yapılarak franchise sisteminin detayları anlatılır ve franchise ön protokolü imzalanır.
  • Sözleşme imzalandıktan sonra şubenin dekorasyon, tadilat işlemleri başlatılır. Profesyonel mimari ekiplerimiz tarafından süreç yönetilir.
  • Bayi adayımız ve personelleri eğitimden geçirilerek sektöre hazır hale getirilir. Eğitimlerimiz pratik ve teorik üzerinedir.
  • Şubenin kurulumu tamamlanınca açılış organizasyonu hazırlanır ve Kahve Deryası şubeniz hizmete başlar.

Kahve Deryası Bayilik Başvurusu

kahve deryası bayilik

Kahve Deryası sektörün en büyük kahveci firmalarından birisi. Kaliteli bir kahveci şubesine sahip olmak isteyen girişimciler mutlaka bu firmadan bayilik almayı düşünmeli. Türkiye’nin pek çok noktasında A+ kalite şubeleri ile hizmet veriyorlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma. Hemen bayilik almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kahve Deryası Bayilik Başvurusu TEL: 0 533 440 3314

Franchise bilgi hattını arayarak bayilik alma talebinizi iletebilir, detayları görüşebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz