Kahve Durağı Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Durağı Bayiliği Nasıl Alınır?

Genç girişimcilerin son yıllarda en çok tercih ettiği işlerin başında cafe açmak geliyor. Bu sektörün oldukça karlı olması ve eğlenceli bir iş olması girişimcilerin bu alana yoğunlaşmasına neden oluyor. Fakat cafe açarken birbirinden zorlayıcı aşamalar bulunmakta. Cafenin dekorasyonu, tadilatı, malzeme alımı vs. girişimcileri oldukça zorluyor. Bu nedenle de cafe bayilikleri çok rağbet görüyor. Sektörün bilinen markalarından bayilik almak sizlere büyük avantajlar sağlıyor. Arkanıza güçlü bir bayinin desteğini almış oluyorsunuz. Sitemizde sizler için sık sık yayınladığımız kahve bayiliklerine bugün bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Alanında gerçekten de başarılı ve ünlü bir marka olan Kahve Durağı bayilik veriyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler Kahve Durağı’nın bayilik şartlarını öğrenip, başvurularını yapabilirler.

Kahve Durağı Bayilik Şartları ve Özellikleri

Kahve Durağı bayilik şartları

  • Kahve sektörüne ilgi duyan, bu işi yapmaya karar vermiş olan kahveci açmayı planlayan herkesin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Kahve sektörü için gereken yatırımı karşılayabilecek gücü olan adaylar bayilik başvurusu yapmalıdır.
  • Yapılacak yatırımın miktarı açılacak şubenin m2 boyutunu bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Sabit bir yatırım maliyeti yoktur.
  • Bayilik – franchise sistemimiz 2 konsept üzerine kuruludur. AVM’de dükkan veya kiosk konsepti ile, cadde ve bulvarlarda ise dükkan konsepti ile bayilik vermekteyiz.
  • Dükkan konseptinde bayilik için başvuracak olan adaylar iç alanı asgari 100 m2, dış alanı asgari 80 m2 olan bir dükkan kiralamalıdır. Dükkanınızda dış mekanın olması zorunluluktur.
  • Franchise sistemimizde aylık reklam katılım payı yoktur.
  • Bayilerimizin aylık hasılatından %3 kar payı (royalty) alınmaktadır.
  • Kahve Durağı bayilik sistemimiz anahtar teslim kurulum üzerine projelendirilmiştir. Bayilerimizin dükkanının dekorasyon, tadilat işlemleri bizim tarafımızdan yapılmaktadır.
  • Şubede çalışacak olan personel bizim tarafımızdan işe alınacak ve eğitilecektir.
  • Bayilerimiz ile 5 yıllık franchise sözleşmesi yapmaktayız. 5 yılın sonunda bayimiz ile tekrardan görüşmelere başlarız ve anlaşma halinde bayilik süresi otomatik olarak uzatılır.

2021’de Kahve Durağı Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Kahve Durağı bayilik başvurusu

Bu sektörün en başarılı firmalarından birisi olan Kahve Durağı’ndan bayilik alarak doğru bir seçim yaptığınızı söyleyebiliriz. Türkiye’deki şubeleri ile kaliteli kahve zincirlerine örnek olan Kahve Durağı ile beraber çalışarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Firmaya bayilik – franchise talebinizi göndermek için aşağıdaki linke tıklayıp form doldurmanız yeterli olacaktır.

Firma İletişim
Adres: Cevizli Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi A Blok Kat-3 Hukukçular Towers Kartal/İSTANBUL
TEL: 444 90 33
e-Mail: info@kahveduragi.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz